SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długi wywiad z Lebanerem (ang)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Sorki, że nie po polsku, ale znalazłem go własnie na zagranicznym forum, a sam musze wyjsc, jakby komus się chciało tłumaczyć - mile widziane


Alan Kermorvan/Ironlife.com: Hi Jérome, how are you? Ready for your next fight? How's the arm?

Jérôme Le Banner: Hi, I feel great! I'm ready to fight and my arm is perfectly healed.

What are your thoughts about your upcoming fight against Goodridge?

It's kind of special cause he's a friend, we trained together and I like him. At first I didn't want to fight him... But he had some good results lately and I had to accept. But I'll fight to win, without mercy. Even if he's a nice guy.

I don't talk too much with other K-1 guys cause I have troubles fighting them afterwards. Guys like Hoost and Aerts are friends, I have huge respect for them. I'll never fight them again.

Can you tell us more about Abidi, the fight in Paris and the disagreement between you two?

First of all I must say something, I hated the way the audience reacted in Bercy. When the whole arena boos a guy when he steps into the ring, it's disgusting. Then they cheered for him after the fight. That's hypocritical. Honestly it pissed me off, even if I'm not friend with the guy. Jeering him like that, it was really petty.

At first I knew Cyril when we both trained with Ali Sadok.We trained together. Then Cyril went with Roméas, another French promoter, but we still went along well. He did some sparring with me before one of his fights in Switzerland. Then he improved and started being successful in Japan, in some way it was normal we became rivals. Moreover his entourage wasn't really friendly with mine, things have been said in Japan... Of course I share some responsibilities too. I talked. I talk a lot and always speak my mind, without much care for the consequences. But I'm a respectful guy. In some way it's a problem: I say what I think and the day after I think the exact contrary! So it seems I'm contradicting myself. I'm kind of unstable, but apparently I get better with age. At least that's what people tell me.

Anyway back to Abidi, being the elder and the most experienced I shouldn't have left the situation worsen like that... In the fight Cyril showed he has tons of heart and for that I'll give him a rematch. But I don't like to fight a compatriot. I think Franco-french fights should only happen for a title or at the end of a tournament. As far as I'm concerned the fight completely settled things down and it's time to move on.





Do you think it's your year and that you'll finally win the K-1 Grand Prix?

I don't say anything. I'm superstitious... I can only tell you I'll do everything to win.

You're regarded as the best K-1 fighter never to have won the GP, what do you think about that?

I don't think I'm the most talented. Honestly, I don't question myself about it, I'm not egocentric at all. You'll probably have a hard time believing it but I'm actually kind of shy. I also think the GP isn't everything... You've got the GP champion and K-1 champion, it's two different things.

You often had bad luck in tournaments....

It's true, I was unfortunate during the last K-1 GPs. But you know, luck changes. Of course losing the GP a couple of minutes before the end is infuriating. I was gutted. I cried thinking about my daughter. Inside the ring I knew it was serious and I knew I would have to get surgery. Back in France, in the ambulance on the way to the hospital, I thought about my daughter. I saw her in the giant screen, she was kissing me, and I broke down. f***, I'd have preferred to get knocked out cold.

In some way I knew the bad luck wouldn't stop there. I'm not patient enough. I went back to training too soon. That's the way I am and f*** I don't think it gets any better with time, but in everyday life I'm much calmer.

What are your picks for the Osaka Eliminations?


-Sefo/Kaoklai: I have no idea...
-LeBanner/Goodridge: Me by ko.
-Sapp/Choi: Sapp is going to put Choi to sleep. Choi will try to be all over Sapp and will get countered.
-Botha/Musashi: I think Botha by ko but I'd like Musashi to win. He's a great guy. Botha is a nice guy too.
-Aerts/Mo: I'd like Aerts to take it but I don't have any predictions for that fight...
-Feitosa/Schilt: Schilt by dec.
-Bonjasky/Ignashov: Ignashov, I think he'll be back at his best, he can be top level.
-Karaev/Hoost: Hoost by ko ( the interview took place before Hoost's withdrawal was announced)





What is your opinion on MMA? Would you like to fight more under these rules?

I like it. I'll fight under mma rules in New Years Eve but I don't know yet against who. I just hope it won't be a can. MMA is less physically traumatizing than K-1, it's more natural. I'd like to fight more in mma and if one day there's no big names left in K-1 I'll make the switch.

I was with Fedor not too long ago and I'll train a few weeks with Red Devil. Dean Lister will also probably come to France in November/December to help me with my ground game. And I'll also work with Bertrand Amoussou. He currently does a lot of great things for mma in France.

Thanks Jérôme! Now if you don't mind I'll ask you a few questions from Ironlife's members.

Allright, let's go.

About K-1


What is your opinion on Sapp, Choi, Akebono? Is K-1 turning into a circus?

Yes and no, Japanese people like it... And they try to please people of their country first. If you look from an occidental point of view of course it's a different story.

Are you still hungry for a GP title? At what point?

I'm hungry that's for sure. I still want to deliver. But I'm more focused on doing spectacular fights and giving 100% of myself, I'm not obsessed with the GP.

How do you see the GP this year?

I see Mo in the semis, he has been impressive this year. But I'll be there. He wants to send old men to retirement, but that won't be me!

Will you retire soon? When?

No. I don't even think about it.

Does K-1 miss Cro Cop, Hunt and Leko?

No, I think no one is irreplaceable.

What will your strategy be against Goodridge?

Like the first time, rush into him.

Did you ever get in trouble for ko’ing Pettas after the bell?

No, now that I think about it, it was funny. It was at the heart of the action!

What do you like the most, 3 rounds or 5 rounds for the K-1 fights?

3 rounds is better, the fights are more intense, we can pound away at each other better. I'm a V12, not a diesel!

Why do you fight Goodridge and not Schilt, as it was apparently scheduled before summer?

It's K-1's choice. Schilt was Samy Kebchi's choice (famous french promotor). Kebchi put the cart befor the horse and I can tell you I'll never fight for him again. He's not an honest man.

What do you think about the current state of K-1? Do you think there's a lack of talent?

Yeah, I think so. The Japanese want fat guys. (laughs) That's their business and they don't try to bring it overseas. There's more talent in mma nowadays. I think money is killing K-1. I had a lot of fights before I could fly in business class.

What was your best fight?

Against Hunt I think, the last 2 fights we had.

Your current K-1 top 3?

1-Bonjasky, 2-Mo, 3-Sefo.


About his career, his training and his everyday life:






When did you start training?

I started when I was 6 with Judo (Victoria, his 8 year old daughter: I want to do Judo too to be in the newspaper with daddy), then Karate. I started kickboxing at 18 year old (Full Contact)

What does a day of training look like for you?

In the morning I do kickboxing or boxing during 1h30. In the evening I run. I work out twice a week, the rest of the time I walk and do cardio training.

How's your arm? Does it still bother you?

It doesn't bother me at all anymore. According to my sparring partners I hit as hard as ever. It was long and tough, it was a big injury.

Is your jab as powerful as before the injury?

Even more powerful, I don't know why.

You're right handed, yet you're a southpaw in the ring. Why's that?

I feel better like that. When I was young I bought a Jeet Kun Do book, where they said it was better to put your strong arm forward. Then during 4 years I was unable to throw a left highkick! I was really serious when I was younger, no alcohol or tabacco, I partied later...

What's your weight in life, for a fight and for a tournament?

I'm roughly 120kgs (264lbs) in everyday's life and between 115kgs (253lbs) and 117kgs ( 257lbs) for a fight and a tournament.

How much do you bench press?

Max bench was 160kgs (353lbs) but it's old and I stopped doing max a long time ago.

What do you think about your career right now?

I don't think about it. I can die tomorrow... I had a lot of fun. 2 years of bad luck excepted, I come from Le Havre and it's a miracle if I'm where I am today, I'm fortunate and I thank my lucky star.

At what age do you want to retire?

I'm only 32, McDonald is 40! It has nothing to do with age, I'll retire the day I'm not able to do the show, the day I can't make the audience's panties wet anymore.

Do you plan to do pro wrestling after you retire?

Of course. I also hope I'll have other propositions like opening a gym, not only in France but everywhere in the world.

You're the most well known fighter in France, does it give you responsabilities?

Yes, I have to be more diplomatic. Before I always said what I thought and often changed my mind. Sometimes I can't even bear myself ! (laughs) I'm sometimes surprised by that popularity, there's 60/70 year old people who know me, for them I'm kind of the symbol of the great white HW boxer. They like me for that.

It seems you're changing your team very often, why's that?

Yeah, I don't keep the same people around me for a long time. There's too many parasites. I don't like the (kickboxing/fighting sports) scene. I only have two real friends in the scene: Rani Berbachi and Jean Claude Guérot. Matthias Riccio is also a great guy, we saw each other not too long ago. One day I was in trouble, I called him at 6 in the morning, he was there in the evening, and he's located at more than 1000kms (620 miles) from my home.

Will you get your nose fixed at the end of your career?

Yeah, I was supposed to do it last January, but finally I think I'll wait.

Are you still into breeding dogs?

I was really passionate about it, but after the fight against Hunt in Bercy, I lost a dog I loved... It was painful, it's not the same thing anymore... Maybe I'll stop. Currently I have 7 puppies and 9 adult dogs.


About MMA






There was rumors about you training with Chute Boxe in 2002 and with Fedor more recently. What's the situation?

Training with Chute Boxe was postponed and then I broke my forearm... Wanderlei Silva gave me a phone call last week and we should see each other soon. I train with Fedor but not on a regular basis, I'm not always available. But I plan on training more with Red Devil, their boss Vadim is ok with it.

What mma fighters do you like? What do you think about mma in general?

I like Fedor and Silva, they're great champions. I think there are too many organizations. There's a risk to see many bogus champs, like guys who go to Brazil, learn a couple of things, call themselves champions and open their own gym. We had the same phenomenon in Thai boxing a few years ago.

What is your opinion on mma being illegal in France?

I'm all for the legalization of mma in France, but I doubt it'll change soon. French sport ethics are different. The idea of hitting a downed guy is unacceptable. They have this image in football (soccer) when you help your downed opponent to get up, it's not in the general mentality yet. We're not warriors like the Dutch for example.

What does your mma training look like?

It's not on a regular basis, depending on the fight. It's like if I switched from football to rugby.

No i zdjęcie z corcią i żoneczką zamieszczam!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Spoko chlopy, ja bardzo lubie tlumaczyc.Dziekuje za Sogi. A tak nota bene Jerome mi zaimponowal swoim podejsciem do zycia i pewnych spraw i zadziwiajaco dojrzaloscia, umiejetnoscia przyzwania sie do wlasnych slabosci i inteligencja i madroscia zyciowa!Kozak ktory nie kozaczy, Respect!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
h**owo bo ja tylko pa ruski %)

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Wieczorem jak wroce z treningu przetlumacze, takze sie nie rzucajcie na to.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Trening odwołany-Pinecone zaczynaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Włączam powiadomki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dobra, biore sie za to .

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Jakbyś z jakichś powodów nie mógł to się zgłaszam na zmiennika Świetny wywiad, Le Banner to przemiły gość Dzięki Marian!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Siema Jerome co slychac? Gotowy na nastepna walke?Jak ramie?

Czesc, czuje sie swietnie.Jestem gotow a moje ramie jest calkowice zdrowe.

Jakie sa Twoje mysli o najblizszej walce z Goodridgem?

To jest cos specjalnego,to moj koleszka,trenujemy razem i lubie go.Najpierw nie chcialem z nim walczyc..ale mial pewne dobre rezultaty pozniej i musialem sie zgodzic.Ale bede walczyl by wygrac, bez litosci, mimo ze to fajny czlen. Nie gadam za duzo z innymi typciami z K1, poniewaz pozniej moge miec pewne trudnosci walczac z nimi. Hoost czy Aerts to moi przyjaciele, mam do nich wielgachny szacunek. Nigdy wiecej nie bede z nimi walczyl.

Mozesz powiedziec cos wiecej o Abidim?O walce w paryzu i nieporozumieniami miedzy Wami?

Na samym poczatku musze powiedziec jedna rzecz.Nienawidze tego jak zachowala sie publicznosc w Bercy. Kiedy calusienka arena gwizdala( co to jest kurna boos?) na czlenia gdy wchodzil na ring, to obrzydliwe.Pozniej dodawali mu otuchy, skandowali jego imie po zakonczeniu walki.To hipokryzja!Szczerze mowiac wkurzylo to mnie, nawet jesli nie jestem w przyjazni z tym koleszka.Szydzenie z niego w taki sposob jest malostkowe.

Na poczatku znalem Cyrila gdy razem trenowalismy z Ali Sadokiem, trenowalismy razem.Wtedy Cyril odszedl z Romeasem, innym francuskim promotorem, ale nadal bylo ok miedzy nami.Przeprowadzil ze mna jeden sparing przed jedna ze swoich walk w Szwajcarii.Pozniej poprawil bardzo sie i zaczal odnosic sukcesy w Japonii, w pewien sposob to normalka ze zaczelismy ze soba rywalizowac.Co wiecej jego swita nie byla w zbyt wielkiem przyjazni ze mna, pewne rzeczy zostaly powiedziane w Japonii..Oczywiscie w pewnym stopniu i ja podzielam odpowiedzialnosc za to.Mowilem.Mowilem duzo, a zawsze mowie to co mysle, bez zbyt wielkiej trosko o konsekwencje. Ale jestem kolesiem pelnym szacunku. W pewien sposob jest to problem: mowie co mysle i dzien po tym mysle dokladnie odwrotnie! Wiec wyglada na to ze zaprzeczam sam sobie. Jestem typem czlowieka niestabilnego. Ale poprawia mi sie to z wiekiem, przynajmniej tak mowia mi ludzie.

W kazdym razie wracajac do Abidiego, bedac starszym i bardziej doswiadczonym nie powinienem dopuscic do tego by sytuacja tak sie pogorszyla. W walce Cyril pokazal ze ma wiele serca i dlatego pozwole mu na rewanz. Ale nie lubie walczyc z rodakami. Wedlug mnie fracusko francuskie walki powinny sie zdarzac jedynie o tytul badz na zakonczenie turnieju.Jak dlugo jestem zainteresowany walkami bede organizowal tak sprawy zeby szly w ten wlasnie sposob.

Zaraz czesc 2.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Czy myslisz ze to Twoj rok i wreszcie zwyciezysz w GP K1?

Nic nie mowie, jestem przesadny...Moge Ci tylko obiecac ze zrobie wszystko co bede mogl zeby wygrac.

Jestes uwazany za najlepszego zawodnika K1 ktory nigdy nie wygral K1 GP.Co o tym myslisz?

Nie uwazam sie za najbardziej utalentowanego. Szczerze mowiac, nie zastanawiam sie nad tym, nie jestem egocentryczny. Pewnie ci ciezko w to uwierzyc ale jestem raczej typem niesmialego faceta. Uwazam rowniez ze GP to nie wszystko. Masz zwyciesto GP i mistrzostwo K1 a to sa dwie rozne rzeczy...

Bardzo czesto masz pecha w turniejach

To prawda, mialem niefarta w ostatnim K1 GP. Ale wiesz, szczescie bywa zmienne.Oczywiscie, przegrana GP na kilka minut przed jego zakonczeniem jest denerwujace.Bylem wypompowany.Plakalem( ?! kuzwa nie wiem czy dobrze tlumacze, kilbian cried to przeszly od cry?)myslac o mojej corce. W ringu wiedzialem ze to cos powaznego i wiedzialem ze bede musil jechac do chirurga.W drodze do szpitala w karetce, myslalem o mojej coreczce. Zobaczylem ja na wielkim ekranie, calowala mnie i sie zalamalem. K.urwa wolalbym zostac znokautowanym.

W pewien sposob czulem ze pech sie nie skonczy w tym momencie, jestem zbyt malo cierpliwy, za wczesnie wrocilem do treningow.Taki wlasnie jestem i ku.rwa nie sadze zeby to sie z czasem zmienialo, ale z kazdym dniem zycia staje sie spokojniejszy.Jakie sa Twoje typy na eliminacje w Osace.

Sefo-kaoklai- nie mam pojecia
Jerome- Goodridge- ja przez KO
Sapp-Choi-Sapp polozy Choisa spac, Choi nadzieje sie na kontre.
Botha-musashi, mysle ze Botha przez Ko, ale chcialbym zebu mushi wygral to fajny gosc, Botha tez jest mily.
Aerts-Mo-chcialbym zeby Aerts wygral ale nie mam zadnych przewidywan co do tej walki.
Feitosa-Schilt-Schilt przez decyzje
Bonjasky-ignashov-ignashov mysle ze wroce do wielkiej formy, jest w stanie byc na samym szcycie.
karaev-hoost-hoost przez KO

Jakie jest Twoje zdanie o MMA?Chcialbys zawalczyc jeszcze an tych zasadach?

Podoba mi sie to, zawalcze na Gali noworocznej na tych zasadach. ale nie wiem jeszcze przeciw komu.MMA jest mniej niszczace fizycznie niz K1, jest bardziej naturalne.Chcialbym walczyc wiecej w MMA i jesli pewnego dnia nie bedzie juz wielkich nazwisk w K1, zrobie przejscie do MMA.

Calkiem niedawno spotkalem sie z Fedorem i potrenuje kilka tygodni z Red Devil.Dean Lister przybedzie prawdopodobnie na przelomie Lis i Gru zeby pomoc mi z moja walka na glebie.Trenuje rowniez z Bertrandem Amoussou.On aktualnie robi mnostwo dobrych rzeczy dla MMA we Francji.

Dzieki Jerome, teraz jesli nie masz nic przeciwko to zadam Ci kilka pytan od czlonkow forum Ironfllife.

Ok, zaczynajmy.

O K1.

Co myszli o Sappie, Akebono i Choi , czy K1 nie zaczyna przeistaczac sie w cyrk( dobre pytanie-Redakcja

Tak i nie,Japonczycy to lubia, i staraja sie prosic w pierwszej kolejnosci ludzi ze swojego kraju.Jesli spojrzysz na to z innego punktu widzenia to to jest rowniez inna historia.

Czy nadal jestes glodny tytulu GP?

Jestem tego glodny, to na pewno.Chce to zdobyc. Ale jestem bardziej skoncentrowany na przeprowadzaniu efektownnych walk i dawaniu 100% z siebie, nie zostalem ogarniety obsesja GP.

Jak widzisz GP w tym roku?

Widze Mo w polfinalach, jest imponujacy w tym roku, ale ja tam bede, chce poslac staruszka na emeryture, ale to nie bede ja !

Czy zakonczysz kariere wkrotce?Kiedy?

Nie mysle nawet o tym.

Czy K1 tesnki za Mirciem, Huntem czy Leko( Leko o dopiero kariere zrobil-Redakcje)

Nie, uwazam ze nikt nie jest niezastapiony.

Jaka bedzie Twoja strategia przeciw Goodridgeowi?

Jak za pierwszym razem, zajechac w niego( Jak w kazdej walce Jerome-Redakcja)

Czy kiedykolwiek miales klopoty za Ko na Pettasie po gongu?

Nie, teraz gdy o tym mysle to nawet zabawne. Stalo sie to dokladnie w najwazniejszym momencie akcji.

Co lubisz bardziej?walki 3 czy 5 rundowe w K1?

3 rundki sa lepsze,walki sa bardziej intensywne.Jestem 12-to cylindrowcem a nie dieslem!

Czemu walczysz z Goodridgem a nie Schiltem? Bylo to ustawione przed wakacjami?

To wybor K1, Schiltem byl wyborem Samiego Kebchi( znany francuski promotor)Kebchi ustalil karte za wczesnie i moge Wam powiedziec ze nigdy wiecej dla niego nie zawalcze, to nie jest uczciwy czlowiek!

Co myslisz o akutalnym stanie K1?Czy uwazasz ze jest brak talentow?

Tak, tak uwazam, Zolci chca grubasow( smiech ) To ich spraw, nie sprowadzaja zawodnikow z za morza. Teraz jest duzo wiecej talentow w MMA, mysle ze pieniadze zabiajaj K1, mialem duzo wiecej walk przed tym jak moglem sobie pozwolic by latac klasa Business`owa.

Jaka byla Twoja najlepsza walka?

Przeciw Huntowi.Dwie nasze ostatnie walki byly za.***iste

Twoja aktualna Top 3 w K1?

1-Bonjasky 2-Mo 3-Sefo


O KARIERZE ZYCIU I TRENINGU JERONIMO.


Kiedy zaczales trenowac?

Jak mialem 6 lat zaczalem trening Judo, pozniej karate. W wieku 18 lat zaczelem trenowac kicka, full contact

Jak wyglada Twoj plan treningowy podczas dnia?

Rano robie boks albo kicka przez 1,5 godzin, wieczorem biegam. 2 razy w tyg robie trening na powietrzu, reszta czasu to spacery i trening cardio.

Jak ramie? Nadal Ci dokucza?

Nie dokucza mi juz wiecej. Wedlug moich sparingowcow uderzam tak mocno jak zawsze. To byla dluga droga i ciezka, wielka kontuzja.

Czy Twoj prosty jest tak silny jak przed kontuzja?

Nawet jeszcze mocniejszy, nie wiem dlaczego.

Jestes praworeczny, dotad w ringu byles mankutem, dlaczego tak sie dzieje?

Czuje sie tak lepiej. Kiedy bylem mlodym chlopcem kupilem sobie ksiazke o Jeet Kune Do, gdzie bylo napisane ze powinno sie ustawiac swoja silniejsza reke z przodu.Pozniej przez 4 lata bylem niezdolny wykonywac lewe wysokie kopniecia!Bylem naprawde powazny gdy bylem mlodszy, zero alkoholu, zero tytoniu, bawilem sie pozniej...

Jaka jest Twoja waga w zyciu? Przed walka?Przed turniejem?

Kolo 120 kg w zyciu codziennym i miedzy 115 a 117 kg przed walka albo turniejem.

Ile wyciskasz na klatke?

Maxa pocisnalem 160 kg(niezle przypominam ze w moim poprzednim wywiadze Mirek przyznal sie ze cisnie 150 )Ale to stary wynik, juz dawno temu przestalem robic maksa.

Co myslisz o swojej karierze aktualnie?

Nie mysle o tym, jutro moge umrzec. Mialem sporo zabawy w zyciu, 2 lata wylaczone z powodu pecha. Pochodze z Le havre i to jest cud jesli jestem teraz tu gdzie jestem. Jestem szczesliwy i dziekuje mojej szczesliwej gwiezdzie.

W jakim wieku chcialbys skonczyc kariere?

Mam dopiero 32 lata, Mcdonaldowi stuknela 40!Nie ma tu do gadania za duzo wiek, zrezygnuje gdy nie bede juz w stanie robic to co do mnie nalezy, w dniu gdy nie bede juz mogl spowodowac ze gacie publiki beda mokre( )

Zamierzasz robic cos w prowrestlingu po zakonczeniu kariery?

Pewnie! Mam rowniez nadzieje miec inne propozycje jak otworzyc wlasny klub, nie tylko we Francji ale wszedzie na swiecie.

Jestes najslawniejszym zawodnikiem we Francji, czy to naklada na Ciebie odpowiedzialnosc?

Tak, musze byc bardziej dyplomatyczny.Wczesniej mowilem co myslalem i czesto zmienialem zdanie. Czasami sam siebie nie moge zniesc( zieja )Czasem jestem zaskoczony ta popularnoscia!Sa ludzie60-70 letni ktorzy mnie znaja. Dla nich jestem rodzajem symbolu wspanialego bialego boksera wagi ciezkiej.Lubia mnie za to.

Wyglada na to ze dosc czesto zmieniasz swoj team. Dlaczego?

Tak nie trzymam za dlugo tych samych ludzi wokol siebie, za duzo jest pasozytow. Nie lubie sceny kicka i sportow walki. Na dobra sprawe mam tylko 2 prawdziwych przyjaciol bedacych w tej branzy Rani Berbachi i Jean Claude Guérot.Matthias Riccio rowniez jest swietnym koleszka, widzielismy nie tak dawno temu. Kiedys mialem klopoty zadzwonilem do niego o 6 rano, byl na miejscu wieczorem, a znajdowal sie jakies 1000 km ode mnie.
Czy zamierzasz naprawic swoj nos po zakonczeniu kariery?
Tak, myslalem zeby to zrobic w Styczniu, ale pomyslalem ze z tym poczekam
Czy nadal hodujesz pieski?
Jestem naprawde tym zafascynowany, ale po walce z Huntem w Brecy stracilem pieska ktorego kochalem, to byla bolesna strata, to juz nie jest to samo, moze z tym skoncze. Aktualnie mam 7 szczeniaczkow i 9 doroslych psow.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
O MMA
Krazyly plotki o Twoim treningu z Chute boxe w 2002 i z Fedorem calkiem niedawno.Jaka jest sytuacja?
Trening z Chute zostal przesuniety i wtedy wlasnie zlamalem sobie reke.Wan Silva zadzwonil do mnie ostatnio i powinnismy sie niedlugo spotkac. Trenuje z Fedorem ale nie w regularnym planie, nie zawsze jestem dostepny. Ale planuje bardziej systematyczne teningi z Red Devil, ich szefo Vadim nie widzi przeszkod.
Kogo z fighterow MMa lubisz najbardziej? Co ogolnie myslisz o MMA?
Lubie Fedora i Silve, to prawdzii mistrzowie. Uwazam ze jest za duzo organizacji, jest ryzyko ze zobaczmy duzo falszywych mistrzow, jak kolesie ktorzy jada do brazylii naucza sie paru sztuczek i juz nazywaja sie mistrzami i otwieraja wlasne kluby. Mamy do czynienia z taka sama sytuacja jak niedawno w Taju.
Jakie jest Twoje zdanie na temat ze MMa jest nielegal we Francji?
Jestem stanowczo za legalizacja MMa we francji ale watpie by w najblizszym czasie cos sie zmienilo. We francji etyka sportowa jest inna. Pomysl trepowania kolesie lezacego jest niedopuszczalny tutaj.Maja takie wyobrazenie jak w pilce noznej gdzie zawodnik pomaga wstac przeciwnikowi ktory upadl. Nie jestesmy wojownikam jak Holendrzy np. To nie zakorzenilo sie jeszcze w naszje mentalnosci.
Jak wyglada Twoj trening MMA?
Roznie, nie mam stalego planu, zalezy od walki. To jak przejscie z pilki nozej do Rugby.

Jezu koniec...wody... jedzenia...spania.Sorka za bledy.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jestem pod wrażeniem pinecone. Good job!!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Baroniego z Colemanem

Następny temat

MMA na jakie zarobki mozna liczyc

WHEY premium