SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długi cykl, odblok i badania klapa. Co robić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
Tak w takich dawkach jak wyżej rozpisane jest.

HCG tak jak wyżej
Clomid przez 30dni (zaczałem na równo z 1 strzałem HCG)
Tamox 20mg przez 6dni i pózniej po 10mg przez 39dni.
+ proviron po badaniach 1 tabsa codziennie do końca odlobku.

Jakubbb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
Tak.
HCG w takich dawkach jak wyżej
Clomid po 100mg dziennie (50mg rano 50mg wieczorem) przez 30dni
Tamox 20mg przez 6dni, po 6dniach i badaniach zszedłem na 10mg i dorzucilem proviron

I tak zostało do końca odbloku.

Ja nie jestem zadnym fachowcem w tej dziedzinie ale wydaje mi się że przysadka się nie odblokowała i jaja nie produkują teścia i dlatego taka klapa jest.

Jakubbb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
sknociłeś pct
ale teraz to już po ptokach trzeba się ratować

ja bym to zrobił tak
załatw tabsa cabaseru ja jestem caly czas mocnym zwolennikiem że pct robimy z pr max w środkowych widełkach
tak wiec tabsa cabaseru i bierzes tabsa od razu
teraz trzeba bujnac testa i e2 bo jest poniżej wykrywalności

kup hcg 15.000-20.000 jm
daj pierwszego strzała 5000 jm za 4-5 dni wskakujesz na 2500 co 3 dni
po wybraniu MINIMUM 15.000 badanie e2 i testa
na teraz możesz dodac proviron 75 mg przez tydzień następnie zejścia na 50 mg

jak badanie testa i e2 będzie ok wskakujesz na sam clomid do skutku

ja bym to tak rozegrał

weszło za późno u ciebie hcg,prolka była dość wysoko co przeszkadza w pct u sporej ilości osób
podawanie razem clomu i hcg to błąd bo hcg dalej blokuje ,ten tamox bardzo zbił to e2 może hcg i clom miałes jakąs lipę ,ale to już kwestia teraz tylko do domysłów

jest klinika w stanach co preferuje taki rodzaj wyjścia z długich cykli tylko tam hcg i clom idą nawet po 4-6 miesiący
dla mnie to średni pomysł bo można to rozegrać dużo szybciej podając najpierw hcg następnie sermy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
lodzianin1
sknociłeś pct
ale teraz to już po ptokach trzeba się ratować

ja bym to zrobił tak
załatw tabsa cabaseru ja jestem caly czas mocnym zwolennikiem że pct robimy z pr max w środkowych widełkach
tak wiec tabsa cabaseru i bierzes tabsa od razu
teraz trzeba bujnac testa i e2 bo jest poniżej wykrywalności

kup hcg 15.000-20.000 jm
daj pierwszego strzała 5000 jm za 4-5 dni wskakujesz na 2500 co 3 dni
po wybraniu MINIMUM 15.000 badanie e2 i testa
na teraz możesz dodac proviron 75 mg przez tydzień następnie zejścia na 50 mg

jak badanie testa i e2 będzie ok wskakujesz na sam clomid do skutku

ja bym to tak rozegrał

weszło za późno u ciebie hcg,prolka była dość wysoko co przeszkadza w pct u sporej ilości osób
podawanie razem clomu i hcg to błąd bo hcg dalej blokuje ,ten tamox bardzo zbił to e2 może hcg i clom miałes jakąs lipę ,ale to już kwestia teraz tylko do domysłów

jest klinika w stanach co preferuje taki rodzaj wyjścia z długich cykli tylko tam hcg i clom idą nawet po 4-6 miesiący
dla mnie to średni pomysł bo można to rozegrać dużo szybciej podając najpierw hcg następnie sermy


Czyli którko mówiąc, zrobić tak :

1 tablekta cabaser (na start) + 5000ui HCG od razu
po 4 dniach kolejny strzał 2500ui i tak przez 1/3/6/9/12/15 - jak badanie testa wtedy nie będzie ok to co zrobić? Dostęp do HCG mam ograniczony i nie mam go z dnia na dzień tak więc muszę jakoś się zabezpieczyć żeby w razie "W" nie braklo.

"na teraz możesz dodac proviron 75 mg przez tydzień następnie zejścia na 50 mg" - ile ciągnąć te 50mg ???

Jak test i e2 będzie w normie to wtedy wskakujemy na clomid - ile tego clomidu kupić i przez ile ciągnąć?

Z góry wielkie dzięki za pomoc!!

Jakubbb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
Czyli nie słuchać endokrynologa aż wszystko samo sie unromuje tylko zacząć działać na własną rękę ?

Jakubbb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A chcesz czekac az sie samo unormuje?moze miesiac moze dwa a moze rok?jesli po tych 15tys hcg test nie bedzie w polowie to jedziesz z hcg dalej o reszte narazie sie nie martw,jak zrobisz badanie to wstaw wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
provi to możesz leciec jeszcze nawet i kilka tyg za cloma
na pewno poprawi ci się libido/samopoczucie i być może progesteron spadnie

cloma ile ? myślę że minimum 30 dni po 50 mg tutaj
po 4 tyg już na clomie powtórzysz badanie testa,,prl,lh i fsh jak będą w normie to jesteś w domu ,jak nie to dalej clom lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
czy słuchać endo?? ja ci tylko zasugerowałem jak ja bym to rozegrał , możesz oczywiście wybrać opcje zaproponowaną przez lekarza
organizm dązy do równowagi zawsze , ale czasem to może długo trwac albo i bardzo długo a może się okazac że jednak bez leków i tak nie zaskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
Okej, czyli reasumując działam tak :
1 tablekta cabaser (na start) + 5000ui HCG od razu
po 4 dniach kolejny strzał 2500ui i tak przez 1/3/6/9/12/15 - w 10 dniu robie badania, jak e2 i test w normie to schodzę na clomid jak nie to lecę jeszcze 1 lub 2 amp dopóki nie wróci w widełki.
Do tego proviron 75mg przez 7dni i pózniej 50mg cały czas

Jak unormuję się e2 i test wchodzę na clomid i lecę minimum 30dni, po 30 dniach badanie testa,,prl,lh i fsh, jak wszytstko w normie to gitara, jak nie to lecę dalej clomid.

Proviron odstawie tak z tydzień po zakończeniu kuracji clomidem.

Wszystko dobrze zakumałem?
Dzięki jeszcze raz za pomoc!

Jakubbb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hcg bralbym az test bedzie gdzies w polowie anie tylko ze w widelkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z prolką

WHEY premium