SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długa suplementacja kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3731
Z góry dzięki za czas jakby ktoś miał czas coś napisać; jak temat nie ma sensu proszę moda o usunięcie

Pytanie do osób praktykujących stałą suplementację kreatyną lub długie cykle kreatynowe.

Jaki według was jest optymalny czas długie cyklu kreatynowego ? chodzi mi tutaj o to czy 12 miesięcy jest dobrym przedziałem czasu czy robicie dłuższe ? od czego to zależy

Jak się ma do siebie cykl 8tyg a 12 miesięczny? które według was lepsze

Mono czy jabłczan na takich cyklach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Ewentualnie wypróbuj hcl jak masz ochotę na coś innego niż monohydrat. Różnie wspominam zawsze miło suplementacji hcl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Wszystko zależy od założonego celu suplementacji . Stała suplementacja może trwać nieskończoność . Jablczan czy mono to
już będzie sprawa indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
W sumie musisz sam na sobie spróbować co lepiej się sprawdzi w twoim przypadku. Ja wolę suplementacji stała. Jak i uważam że organizm sportowca potrzebuje mały dodatek kreatyny w każdy dzień treningowy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3731
TomQ-MAG kiedyś czytałem twoją wypowiedz na podobny temat i pisałeś, że mono lepiej na ciebie działa. Dalej mono stosujesz? Pisałeś, że robiłeś podejścia do jabłczana ale jakoś ci nie podeszło - co miałeś na myśli?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tak, obecnie tylko inwestuje w mono, ewentualnie w HCL, ale wersja w kapsach, bo smak mi zbytnio nie podchodzi.
co do jablczanu (pomimo, ze to czateczka monohydratu polaczona z kwasem jablkowym), jakos nie czulem praktycznie jego dzialania.
o ile w przypadku mono widoczna jest lekka retencja, jak i przyrost sily, o tyle w przypadku jablczanu, jakos nie notowalem az tak znaczacego progresu, jak na cyklach z uzyciem klasycznego mono
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93253 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Osobiscie lece kretke 11 miesiecy w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Ja znowu daje cyklicznie , jak mi się przypomni
Monohydrat dla mnie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie ma czegoś takiego jak optymalny czas. Stosować możesz całe życie lub cyklicznie. Przetestuj na sobie jaka forma stosowania Ci pasuje.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3731
Dzięki za odpowiedz w temacie. Moglibyście mi ewentualnie doradzić jakie mono według was będzie ok lub co wy stosowaliście ? Wiem mono to mono i pewnie najtańsze będzie najlepsze ale każdy ma tam swoich faworytów jeżeli chodzi o firmę dlatego pytam. Pozdrawiam



Zmieniony przez - enrikee w dniu 2018-08-11 21:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
bierz pierwsze lepsze ja obecnie stosuje smakowe activlaba o smaku kiwi%) bo wykorzystuje jako element smakowy do innych dodatkow przed treningiem, ktore nie smakuja za ciekawie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ja nie mam. Najtańsze = najlepsze. Bez wątpienia bezsmakowe, ale to pod moje preferencje.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey 100 a wersja goldcoreline

Wiecej