sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Długa redukcja. Co polecacie robić dalej?

Wysłana -
Witam. Chciał bym poznać Waszą opinię na temat tego co robić dalej. Od października 2016r jestem na redukcji, bf% początkowy to >35 a obecnie ok 13%. W między czasie sylwetka zmieniła się diametralnie, aczkolwiek ciało nie wygląda dość atrakcyjnie ze względu na niski poziom tkanki mięśniowej. I tu jest pytnie do Was, czy polecacie zbić jeszcze ok 1-2% bf i zacząć robić dobrą jakościowo masę mięśniową przeplatając np mini cutami czy redukować dalej? Pozdrawiam

Pierwsze 3 zdjęcie październik 2016 następne 3 są z dziś.

Zmieniony przez - GrUbYgr w dniu 2017-05-16 18:02:27

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja bym jeszcze troszkę wyredukował , jeszcze kilka kg i zaczął później dokładać masy mięśniowej, bo teraz myślę że jeszcze budowanie masy by skończyło się bardziej na większym odkładaniu fatu.
Wysłana -
Planuję redukować jeszcze do końca czerwca. Jest sens np na cały lipiec wskoczyć na zerowy bilans abo na lekki + w celu ustabilizowania hormonów i metabolizmu a później poredukować jeszcze 2 miechy i wtedy dokładać masy?
Wysłana -
jest sens jak najbardziej :)
Wysłana -
Bilans ustawić na 0 czy dodać np z 200kcal?
Wysłana -
Ja bym dal chyba na 0 na utrzymanie/poprawienie jewzcze sylwetki. Bo wiadomo, lato, goraco i się wiecej kcal przepala co sprzyja poprawie formy
Wysłana -
Dziękuję za odpowiedź. Leci sog
Wysłana -
jeszcze bf do zbicia.
kawał dobrej roboty
Wysłana -
Niesamowita przemiana, ale bf% sporo większy niż 13%. Dałbym 20%. Tak czy siak najtrudniejsze już za Tobą. Mam dość podobną sylwetkę do Ciebie :p
Wysłana -
Dzięki, cały czas pracuję. Tym bardziej jestem zadowolony, że udało mi się to wszystko zbić samemu z małą pomocą tego forum.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź