SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłuższy cykl masowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1392
Wiek 35

Waga 82

Wzrost 170

Obwód ramienia nie mierze

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni 10 lat z dlugimi przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 2.5 g białka, kalorie wysoko

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 2 w odstępach kilkuletnich, test + deca

Opisz swój plan treningowy split na mase

Cel cyklu masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia w zeszlym roku, odstęp pół roku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) nie mam tendencji do tycia

Stan zdrowia dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia do łysienia na głowie

PPM (podstawowa przemiana materii) nie znam, jem dużo bez tendencji do zalewania tłuszczem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) klatka 140, martwy ciąg 180, przysiad 150


Witam,

Proszę o pomoc w ułożeniu sensownego cyklu masowego ze środków które posiadam.

Wszystko firmy Alpha Gen.

10 ml TEST-400, 400 mg/ml
20 ml SUSTA 250, 250 mg/ml
20 ml CYPIO 300, 300 mg/ml
20 ml PROPIO 150, 150 mg/ml

10 ml DECA 300, 300 mg/ml
20 ml TRENEN 250 enan, 250 mg/ml
20 ml TRENBO 100 ace, 100 mg/ml
20 ml WINSTROL 75, 75 mg/ml

Odbloku w najbliższym czasie nie planuje, skłonności do gino nie mam. Resztę niezbędnych do bezpiecznego przeprowadzenia cyklu środków w razie co mam pod ręką.

Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Kiedy byl ostatni cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1392
Koniec pół roku temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wg mnie tren nie dla Ciebie bo to duzy kaliber a nie na 3ci cykl
Mozna by powtorzyc test+deka+wino tylko deki malo ze 3razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1392
Ok dzieki. Gdybym mimo wszystko zdecydowal się na tren jakby to mogło wyglądać? tren enan, deka, tren krótki na zmianę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1392
Przemyślę, czy bawić się w tren zgodnie z powyższą wskazówką. Jak wobec tego wrzucić wino do cyklu deka test, niestety mam tylko 10ml deki i do tego zestawu nie mam możliwości dokupić nic ze wzgl na miejsce. Moze nie jest to optymalny zestaw, ale wszystko dostałem w spadku po kimś i chciałbym to jakoś wykorzystać. Byłbym wdzięczny za rozpisanie cyklu na bazie tego co jest, ewentualnie z uwzględnieniem trenu i faktu że mam długie i krótkie estry testa i trenu. Czy kickstart z propa, czy czy fronload z dluzszego czy to archaiczne pomysły nie poparte naukowo. Dzieki.


Zmieniony przez - ajw w dniu 20.06.2018 13:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Nie decyduj się na tren i posłuchaj Kamila, po to masz środki kozaki, Żeby stosować je jak będzie zastój, a nie jak śmiało można progressowac na czymś innym. Nie sztuka w siebie cała aptekę na dzień dobry wbić. A właściwie i sens mały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1392
Ok. No to to jest kwestia wyjasniona, wziąłem pod uwage radę bardziej doświadczonych kolegów. Pozostaje mało deki i sporo testa różnego rodzaju i ten winstrol co mam. Jak wobec tego to rozłożyć. Dziekuje za odpowiedzi i konkretne rozpisanie. Pytania moze głupie ale nie jestem jak niektórzy tu zawodowcem, moja wiedza teoretyczna zatrzymala się na poziome dłuższe estry masa/ krotsze redukcja, baza z testa i manewrowanie innymi środkami. Do tego jestem zaznajomiony z podstawami obloku, środkami typu hcg, clomid, cabaser, sermy i AI.Moi koledzy zatrzymali się umysłowo w latach 90 na wbijaniu wszystkiego jak leci, o odblokach nikt nie slyszał. Wolę więc zapytać, skoro mam i tak to wbijać to niech to ma chociaż trochę sensu na tyle na ile to mozliwe na takim poziomie jaki ja reprezentuje. Dodam że wspomaganie chcę pociągnąć długo, bez obloku ew mostki, potem będę w miarę możliwości zaopatrywał się dalej w to co potrzebne.


Zmieniony przez - ajw w dniu 20.06.2018 14:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A powiedz kiedy +- moglbys sie zaopatrzyc w cos dalej?
No na krotkich estrach tez mozna ronic spokojnie mase zreszta sam eraz tak robie,jak i na dlugich redukcje lub jechac na nich dlugo i przeplatas masa/tredukcja itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1392
Trudno powiedzieć dokładnie, ale myślę że 2-3 miesiące najwcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To zacznij bic testa i tyle a jak bedziesz mogl dokupic to wtedy wezmiesz ja i dolozysz do cyklu jako drugi srodek
Mozesz zaczac od propa zeby ,,poczuc,, szybciej,skonczysz go przejsc na suste lub enana
Testy masz w butlach czy ampach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gastroskopia i kolonoskopia

Następny temat

dislufiram wszywka a branie testosteronu.. prosze pilnie o odpowiedz

WHEY premium