SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłuższy Cykl - Prop, Cypio, Bold i co jeszcze ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Czesc,

Ankieta

Wiek - 30 lat
Wzrost - ok.180 cm
Waga - 90 kg

Wymiary:
Klatka - 118 cm
Brzuch - nad pępkiem 86 cm
Pas - 90 cm
Biceps - 43 cm
Udo - 63 cm
Łydka - nie wiem

Wyniki Siłowe:
Nie wiem, nie sprawdzałem dawno.

Trening:

Split typowy, planuje spróbować push&pull
aeroby na cyklu 3x20-30min. max

Dieta:
Teraz zbilansowana, na cyklu tłuszczowa + 1.5 - 2g węgli max. w dni treningowe

Ostatni cykl - Prop, Clen, Wino 6mcy temu.

Cel cyklu - po ostatnim cyklu wymiary byly znacznie lepsze niz teraz, 3 miesiące po cyklu nie mialem mozliwosci cwiczenia ze wzgledu na zmiane trybu pracy/zycia i teraz od miesiąca lece na "sucho" zeby sie na nowo wkręcić w treningi i postanowilem znowu coś "posmarować" zależy mi na podejsciu z głową, chce robić dobrą mase, nie zalezy mi na nabiciu nie wiadomo jakiej ilosci kg, tylko sugerował sie bede lustrem.

Środki jakie chce użyć - i tutaj prosiłbym o pomoc w zmianie ew. poprawie.

Prop - 100mg e2d (przed pierwsze 3 tyg.) i razem z propem Bold - 600mg e4-5?d
później z propa przejde na Cypio 200mg e3-4?d a bold 400mg e4-5?d

Chciałbym dorzucić wino oral ew. ture (jak z wałkami?) wg lektury wydaje sie byc dobrym środkiem ew. oxa
Tak chciałbym lecieć do lutego/marca (poza oralami), nast. przeszedłbym na środki bardziej pod redukcje ale o tym blizej w/w miesiąca.

Mam problem z estro tzn. wyniki mam teraz wszystkie ze tak powiem idealne, tylko na cyklu zawsze mam problemy z gino, wiec czy tutaj sprawdzilby sie srodek taki jak symex/letro/ari ? który z tych i w jakich ilosciach na trzymanie estro w ryzach .. na prolaktyne o ile bedzie cos potrzebne przy takim cyklu mam pod rega bromo..

Zalezy mi zeby z glową to zrobic i nabic fajnie mięcha.

Co 8 tyg. HCG 4 x e2d po 1250j ?

Troche trzeba sie naczytać, ale b. prosze o porady/ew. co dodać co odjąć, jakie srodki zmienić, jak to ogarnąć :)

z góry dzieki za odpowiedzi



Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-10-14 11:09:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jakie byly wczesniej cykle?jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94297 Napisanych postów 364225 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668479
cykl wygląda ok
turke możesz dac i z 15 tyg
5 tyg 40 mg
5 tyg 50 mg
5 tyg 60 mg

hcg dawaj co 4-5 tyg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Cypo bym zaczął od poczatku z propem przybijać, prop dlaczego tylko 3tyg? Zrób ze 5 tyg fajnie sie rozkręci, po odstawieniu propa cypo już tez będzie hulał i tylko dawkę podbijesz
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
właściwie to propa mógłbym lecieć cały cykl tylko ze codziennie praktycznie bym musiał wbijać stąd cypio , ale bez problemu mogę i 5tyg. właśnie po to założyłem temat żeby się upewnic/posłuchać dobrej rady bo doświadczonych osób, także zrobię jak piszecie i jeszcze jakbyście mogli mi poradzić tylko co z tym Ai czy brać na cyklu cały czas żeby trzymać estro w miarę norm ? jeżeli tak to który konkretnie/najlepiej środek i w jakich dawkach co ile brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bym w ogole propa. Ie dawal na start. Poszedl bym cypio od poczatku z boldem do tego tura okresowo. Jak bedziesz przechodzil na srodki typowo po redukcje to wtedy dal bym propa. Oxe tez fajna ale tura bardziej masowa. Co do AI to sam musisz kontrolowac i badac, nie ma zlotego srodka dla wszystkich. Kazdy musi sprawdzic sam. HCG praktykuje co 4-5 tygodni 5000 podzielone na 10x500 e2d. Nie oowoduje wtedy gwaltownego wyrzucenia estro a piszesz ze masz z tym problem. Latwiej skontrolowac i reagowac w razie problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
a podczas całego cyklu małe dawki Ai w celu trzymania cały czas w normie się sprawdzi ?? czy bezsensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ja tak robię bom wrażliwy na estro jest i w prawym cycu od nastolatka malutkie gino siedzi które przy zbyt wysokim estro potrafi poprostu eksplodować dlatego cały czas leci letro.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
wiec w jakich dawkach na cyklu dać letro co ilę i jakie dawki

aaa u bolda i cypio dawać co 4 czy 5 dni ?


Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-10-14 22:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Chyba akzdy tak robi, poza szczegolnymi przypadkami. e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
to jeszcze tylko z tym letro pomozcie co ile dni i jakie dawki podczas cyklu i bede mogl powoli sie przymierzać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endokrynolog Warszawa

Następny temat

Co na stres i nerwy???

WHEY premium