SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

DĄŻENIE DO WYMARZONEJ SYLWETKI

Wysłana -
Witam, od jakiegoś czasu obserwuje Wasze forum. Co zmotywowalo mnie również do wzięcia się w garść i nareszcie zadbania o siebie.
Wiem może będzie to kolejna historia i na pewno przerabialyscie to 100 razy.
A mianowicie przez ostatni rok przytyłam prawie 11 kg, z czego naprawdę nie jestem zbyt dumna , jednak problemy osobiste rozwód brak czasu odbyły się znacząco na mojej sylwetce.
Chciałabym Was drogie Panie prosić o jakieś wskazówki na temat treningu, z dieta mam jakieś doświadczenie jednak proszę również o korygowanie moich błędów.
Mam nadzieję że znajdziecie dla mnie troszkę czasu ... w walce o mnie sama.
Z góry dziękuję

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: koshka
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:
Praktycznie zaden
****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 164
WZROST: 66
Wymiary podam później nie mam czym zmierzyć
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD TALI
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Oczywiście wysmuklic moja sylwetkę
Do pierwotnej postaci 55 kg
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE?
Tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA?
Nie
****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: mam izolat
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Zbilansowana dieta oraz tłuszczową około rok temu

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
Moje odżywianie wygląda nie najlepiej jednak w najbliższym czasie zamierzam )o zmienić
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
Wysłana -
witaj
wstaw w takim razie, jak zamierzasz jesc i cwiczyc, a my pomozemy skorygować błędy
Wysłana -
Co do diety ,wcześniej wyglądała mniej wiecej tak nie jem wołowiny a po wieprzowinie źle się czuję. Myślę że niektóre posiłki mogłabym zamienic z rybami czekam na Wasze sugestie. A i źle reaguje na laktoze
Wysłana -
Co do gramatury jestem pewna ze jest nie prawidłowo gdyz od czasu kiedy mniej więcej taka dietę stosowalam przybyło mi parę kilo.
Do każdego posiłku full warzyw. Z góry dziękuję za korektę i odpowiedzi
Wysłana -
Nie opisuj jakichś luźnych wątków - tylko wrzuć zrzut tego co jesz z kilku dni. Wszystko wbijasz na potreningu.pl do swojego dziennika żywieniowego a później zrzut tutaj.
Wysłana -
Pierwszy zrzut

Wysłana -
Drugi

Wysłana -
To jest jeden dzień

Wysłana -
Co do treningu absolutnie nie wiem od czego zacząć i co będzie dla mnie lepsze. Myślałam żeby na początek miesiąc poćwiczyć obwodowke 3 razy w tyg aby się wdrazyć i do tego może 3 razy w tyg cardio ? Nie chce wziąść na siebie za dużo i po 2 tyg się zniechęcić. Mam możliwość też zajęć zumby , jak myślicie co beazie dla mnie najlepsze ?
Wysłana -
To i ta jak się podliczy to będzie coś lekko ponad 1300 kcal. Pi razy oko - bo mi się nie chciało kalkulatora używać. Biedna ta micha. Tłuszczu to tam nawet 40 gram nie ma. Tuńczyk w oleju z puchy solo - dasz radę tak go jeść. Jeśli tak to podziwiam - bo ja bym nie dał.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź