SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DĄŻENIE DO WYMARZONEJ SYLWETKI

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Koshka
Co do treningu absolutnie nie wiem od czego zacząć i co będzie dla mnie lepsze. Myślałam żeby na początek miesiąc poćwiczyć obwodowke 3 razy w tyg aby się wdrazyć i do tego może 3 razy w tyg cardio ? Nie chce wziąść na siebie za dużo i po 2 tyg się zniechęcić. Mam możliwość też zajęć zumby , jak myślicie co beazie dla mnie najlepsze ?


Obwodówki są ciezkie do zrealizowania na siłowni - bo sprzęt jest często zajęty. Trening FBW będzie łatwiejszy do ogarnięcia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Dam radę z tym tuńczykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Coś nie moge postu dodać tyle się napisałam a tu tylko pierwsze zdanie


Zmieniony przez - Koshka w dniu 2017-06-14 11:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Co do tego treningu fbw ile ma on trwać i ile razy w tygodniu mam go robić? Mam go robić bardziej na maszynach czy na wolnym ciężaże lepiej? A i czy mam do tego robić kardio czy dać sobie na początek spokój trzymać dietę i przez jakis czas obserwować efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Czesc, zumbe mozesz dla zabawy/ przyjemnosci robic bo taki wysilek nie da jakosci ciala niezaleznie od tego co mowia matketingowo. Tutaj trening silowy bedzie niezbedny. I zalezy co masz na mysli piszac trening obwodowy. Bo np u mnie na silce przez wiekszosc tygodnia jest to nie do zrobienia taki tlum jest. Wszedzie, na squat racku, maszynach, laweczkach i podlodze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Nie u mnie jest oke można pocwieczyc mieszkam na stałe w Holandii i tutaj rzadko ludzie odwiedzają siłownię taK że myślę że będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Szybkie odpowiedzi mają limit znaków - stąd coś może ucinać. No i tam wciskając enter wysyłasz wszystko. Lepiej dłuższe wypowiedzi wysyłać przez ten ruchomy przycisk który masz w prawym dolnym rogu. W zrobienie obwodówki na publicznej siłowni nie wierzę - no chyba że faktycznie trafisz na pustą siłownię. U mnie to się nie zdarza praktycznie a mieszkam w małym miasteczku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Ja mieszkam również w małym miasteczku w nadmorskiej miejscowości w której jest pełno siłowni . A i tak większość świeci pustkami tylko siecowki pełne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Masz mozliwosc wklepania diety na potreningu na komputerze? Tam tez mozesz zapisac dzien jako obrazek - bedzie duzo latwiej, szybciej i przejrzysciej. 60g batatow? Rozmiary posilkow jak dla malego dziecka troszke.

Bez dobrej miski daleko nie zajedziesz a i trening nie bedzie dawal takich efektow jak oczekujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Dam Ci przyklad jak kobiety mysla, ze duzo jedza. Moje zle zaplanowane menu z wrazeniem, ze duzo: 2 jajka, 50gr bialka jaja, 5 gr ol koko, 220gr poledwiczki wieprzowej, 140 gr kaszy jeczmiennej, banan 100gr czyli srednio sredni....1200 kcal na 3 posilkach do czasu treningu ok 17. Ostatni posilek u mnie bedzie duzy bo musze dobic wegle co najmniej do 200 a kcal do 2000 tys. Wiec, zwaz co masz i ile de facto normalnie jesz bo czasem tego naprawde za malo jest w stosunku do wysilkow i celow. To co dalas, o ile jest realne to 1100 kcal +/-. Bardzo zla droga.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 15/06/2017 10:30:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzę na prostą, mięśnie przybywajcie

Następny temat

Nietypowe metody treningowe – metoda czasu trwania serii vol. 1 [vademecum]

WHEY premium