SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dół, podcięcie klatki piersiowej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
gironda dips
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ok, dzięki, myślę, ze znalazłem. Faktycznie przeprost robi duży, az mnie łokcie bolą na sam widok...pozdr

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-14 12:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8469
Witam

Możemy spróbować robić pompki na poręczach z dłońmi ustawionymi,trzymanymi od wewnątrz.Ułożenie dłoni w ten sposób ogromnie wymusza prace klatki piersiowej.
Pamiętajmy jednak aby:

-nie opuszczać się zbyt nisko 9barki dostają w d...e)
-zachować płynny ruch
-nie bujać tułowiem
-nie dotykać stopami ziemi

Dolne aktony oraz środkowa część klatki piersiowej na pewno będą miło zszokowane.

Jeszcze super byłoby wykorzystać krzyżowanie linek wyciągów w bramie i posiłkować.

PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Na poręczach V super by wchodziło.




ale na standardowych powykręcasz łapy.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-11-14 14:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8469
Witam!

Faktycznie na standardowych jest to strasznie niewygodne,jednak w jednym z pism kulturystycznych Radzio Słodkiewicz na takich śmiga.Czyli nie każdemu pisana ta odmiana owego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
blędy na obydwu filmikach na pierwszej stronie sa duże- zastanawiający jest drugi i jego opis- tam chyba zapomniano o b.ważnej sprawie jaka jest wychylenie niejako nóg ku przodowi... w pierwszym robione jest b. sztywno co nie dość, ze skraca ruch, stabilnośc to jeszcze nie pozwala na przyjęcie wlaściwej pozycji

a to na tej stronie jest najlepsze- tylko pewnie mało kto ma taki uchwyt... bo choc na standardowym da sie łokcie skierowac na zewnątrz- co jest również kluczowe- to jednak próbując wiecej można krzywde zrobic nadgarstkom i barkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Chwyt odwrotny wykonujemy TYLKO na:

- szerokim ustawieniu poreczy typu V
- szarokim ustawieniu poreczy typu U

Chwytu odwrotnego NIE wykonujemy:

-na waskim lub srednim ustawieniu dowolnego typu poreczy
-na poreczach typu II nawet ultra szerokich

w poreczach diablo wazny jest ROM. Skracanie go by lepiej poczuc klatke - moze zajsc miesjce tylko w cwiczeniu typu remedialnego/finishera - czyli ostatnie cwiczenie w danym treningu, 1-3 serie wysokopowtorzeniowe.

Krotki ROM w poreczach msci sie tak samo szybko jak kozaczenie 200 kg w quarter repie przez rok, a potem atak na 100 kg w ATG. Kontuzja gwarantowana.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 176
Witam , robię aktualnie push pull i chciałbym poprawić dół klatki . Do tefo czasu w pon robiłem wyciskanie sztangi na ławce prostej i wyciskanie sztangielek na dodatniej a w czwartej dipy i rozpietki i nie wiem za które ćwiczenie dać ćwiczenie na ujemnym skosie. Proszę o radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A patrzyłes na datę tematu ? Wrzuć w superserii z rozpiętkami, też na skosie ujemnym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 176
Więc zamiast rozpiętek na dodatnim robić rozpietki na ujemnym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening futbolistów- dobry na masę?

Następny temat

trening 2 zamiast 3 dni w tygodniu POMOCY

WHEY premium