SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długotrwały ból pod łopatką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nasstazja
I jak radzicie sobie z punktami spustowymi? Sami sobie jakoś radzicie z nimi? Masujecie? Ja wbijam sobie palce bo robią mi się na rękach z obu stron bo mam mięśnie przeciążone ale w sumie nawraca mi się to.. Jestem za granicą i nie mam jak pójść do fizjoterapeuty :(


wraca bo to prawie nigdy nie jest pojedyncze źródło problemu tylko kompensacja w wyniku przeciążenia danych struktur także opracowanie tylko go zazwyczaj ulży na pewien niedługi okras czasu, czemu za granicą nie można skorzystać z usług fizjoterapeuty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 577
Chodziłam już miesiąc do fizjoterapeutki bo mam łokcie tenisisty, zrobiła mi te punkty spustowe też, ale teraz jak się przeprowadziłam to musiałam walizkę ciężka podnosić i może przez to znowu mi to wróciło. Ogólnie tylko w tym miejscu mnie boli,tzn pasmo mięśnia czy ścięgna. Teraz mieszkam na Islandii i droga tutaj jest służba zdrowia niestety. Będę w Polsce za 1,5 miesiąca i wtedy się wybiorę ale tylko raz czy dwa gdzieś na Śląsku. Polecicie kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nasstazja
Będę w Polsce za 1,5 miesiąca i wtedy się wybiorę ale tylko raz czy dwa gdzieś na Śląsku. Polecicie kogoś?


gdzie dokładnie Śląsk ? z Katowic będę miał sprawdzonego terapeutę do polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 577
Gliwice, ale do Katowic mogę spokojnie dojechać. Mogłabym dostać namiary? Dzięki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nasstazja
ale teraz jak się przeprowadziłam to musiałam walizkę ciężka podnosić i może przez to znowu mi to wróciło.


często dochodzi w takim mechanizmie do zablokowania pierwszego żebra który ze względu na bliską obecność struktur nerwowych i naczyniowych może dawać różne objawy

wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 503
Jak sobie radziecie z tematem? Potrzebowałbym kokoś w Warszawie w tym temacie, bo wróciłem na siłownie i jak zawsze nawraca załopatnik parszywy. Fizjoterapeutów już z 10ciu w tym temacie obskoczyłem, ortopedów podobnie, masuję się nałogowo i ciąglę z tym walczę bez skutku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antybiotyk a siłownia

Następny temat

Detoks – skuteczne oczyszczanie portfela

WHEY premium