SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długo otwarta odżywka białkowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49
Siema,

Mam mały problem.
Jestem w posiadaniu dość starej odżywki białkowej SFD, leży otwarta już ponad rok.

Dzisiaj, dla testu rozrobilem sobie z wodą około 40g - w smaku i konsystencji niby normalna, ale czy taka odżywka nie traci swoich wartości? Druga sprawa czy jedzenie czegoś takiego jest bezpiecznie :D?

Mam jeszcze kreatyne, też trochę leżała i wydaje mi się że zapach się zmienił dlatego jej nie tykam, ale z drugiej strony słyszałam że kreta się nie psuj. Jak to to jest?

Dodam że do końca terminu przydatności jest jeszcze kilka miesięcy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Jeżeli w w smaku i konsystencji nie zauważyłeś nic podejrzanego to nie powinno być problemu . Odżywka nie zmieni swoich właściwości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Jedz na spokojnie wszystko jest ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
Jeśli wszystko jest ok, powinna byc dobra. Raz zabrałem się za prawie dwuletnią odżywkę przechowywaną w woreczku w szufladzie i ta już dała mi nieciekawe efekty żołądkowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233711
jak wyglada ok, nie smierdzi, jak i po spozyciu nie dzieje sie nic niepokojacego, to z powodzeniem mozna szamac na zdrowie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak termin ok to ok, co do kreatyny moze troche zwietrzala czy zatęchła w plastikowym opakowaniu i stąd ta zmiana zapachu
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Spokojnie można jeść. Chyba, że wyraźnie zmieniła swoją strukturę, np. w wyniku złego przechowywania.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a Piłka nożna

WHEY premium