SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyżby złe samopoczucie i brak energii po suplementach ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Witam Wszystkich. Z sportem jestem związany długo. Od zawsze trenowałem czy to judo , piłkę nożną aż po siłownie do dnia dzisiejszego . Trenuje ~~ 6 lat z czego 3 lata to tak z dietą i dobrym treningiem. Ale nie chodzi tu o przedstawianie mojej osoby więc przejdźmy do sedna tego tematu . Otóż na początku napiszę jakie biorę suplementy :

1.) Z rana na czczo biorę 5 g kreatyny . Po śniadaniu biorę
- witaminy + minerały Olimp 1 x kap
- wit.C 1000mg 1 x kap
- wit.D 4000u 1 x kap
- Wit B.Complex 1 x kap

2.) Na noc biorę 3-4x kap ZMA SFD

I teraz problem polega na tym , że zauważyłem , że wiele razy po wzięciu tych suplementów z rana stawałem się nagle ospały , zamulony i pomimo długiego snu i wyspania ciągle ziewałem. Nie wiem czy to akurat zbieg okoliczności ale wiele razy to zauważyłem. Może odstawić na tydzień wszystkie suplementy i brać tylko kreatynę i zobaczyć czy będzie lepiej ?

Po prostu mam ten problem , że pomimo nawet długiego snu jestem niewyspany ... chodzę przymulony... Aby nie było to byłem u lekarza i dostałem skierowanie na badania. Zrobiłem podstawowe badania krwi , moczu , tarczycy . Wyniki krwi , moczu i panel tarczycowy - super. Lekarz powiedział " zdrowy jak koń " . Ale wiem , że coś jest ze mną nie tak. Mam taką " niechęć " do wszystkiego i słabe libido. Nigdy nie brałem żadnego dopingu . Przetrenowanie nie wchodzi w grę bo siłowo nawet ostatnimi czasy progresowałem np. w przysiadzie bardzo szybko . Dodatkowo próbowałem już robić 2 tyg przerwę od treningu i też to samo. Wiecie ...poszedłbym do lekarza ogólnego ponownie ale znów mi da te same badania a ja je robiłem niedawno... Może mam zbyt niski poziom testosteronu ? Od czego Wy byście zaczęli ? :) Pozdrawiam serdecznie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zbadał jeszcze przynajmniej prolaktynę estradiol i teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Może problem leży w higienie snu ? Chrapiesz w nocy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Od poszerzenia badań bym zaczął, odstaw na tydzien supele i zobaczysz, ale raczej to nie tego wina, witaminy i minerały tak nie działają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Nie chrapię w nocy :) śpię twardo...już pisałem , że miałem urlop...leniłem się i spałem po 10 godzin i było tak samo... chyba zbadam sobie te hormony z tym , że za to się płaci i nie ma na NFZ ale zdrowie jest jedno i trzeba o nie zadbać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
20-30zl za hormon to nie jakies krocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Wywal b complex. W cholerę masz tego z olimpu. Możesz mieć za dużo b6 i chodzisz przytruty. Kreatynę z posiłkiem, bo się brzusio odezwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Przecież to są żadne duże dawki , bez przesady . To napewno nie wina tych supli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
U osób wrażliwych b6 może dawać objawy ogłupienia czy drętwienia kończyć już w dawkach powyżej 10mg na dzień... nie zaszkodzi jak odstawi na jakiś czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz T5

Następny temat

Cytrulina i glutamina

WHEY premium