SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Czym zbic prolaktyne PRZED cyklem?

Wysłana -
Mija 2 tygodnie odkad biore tamozifen 20mg ed. Czy to dobry czas na zbadanie e2? Czy poczekac i zrobic przed wejściem na odblok?
Zostalo mi jakies 8 strzalow.
Wysłana -
Dobra, prosba jest o podpowiedzenie

1. Jakie badania robic jutro (poniedzialek) przed odblokiem. Zostalo mi na oko (bo roznie wychodzilo w fiolkach) z 5,6 strzalow.

2. Czy wystarczy hcg, clomid i tamox? Czy kupic zamiast tamoxa cos innego?
Czytalem, ze lepszy jest symex.
Ile tamoxifenu/symexu dziennie i jak dlugo?

3. Jaki schemat odbloku przyjac?
Myslalem nad hcg razem z propem po 1000iu e2d i ostatni strzal hcg (piaty) 2 dni po ostatnim propie. Clomid 3dni po ostatnim hcg? Ile czasu go lykac?

4. Czy po 1000iu hcg to nie za duzo?
Czytalem, ze lepiej dac mniejsze ilosci i dluzej niz wieksze i krocej. Tlumaczone bylo to blokowaniem jakis receptorow, ktore juz sie nie odbudowuja.

Piatka ;)

Zmieniony przez - Pomidor22 w dniu 2018-08-05 20:01:19
Wysłana -
Nikt nic? :(
Wysłana -
Wyniki badan :

Prolaktyna 2,7 norma 4 -15
Estradiol e2 28 norma 7 -43

Dzien przed badaniem cabaser 0.25 tabletki stad prolka ponizej normy.

Ostatnia nadzieja, ze pomożecie z odblokiem ;)

Nie wiem dlaczego ale czesto jest tak, ze na poczatku pomoc natychmiastowa, w punkt, a potem cisza. ;)
Wysłana -
ile tyg propa brales?w trakcie hcg lecialo?
Wysłana -
8 tygodni. Chcialbym przeciagnac dluzej ale nie dam rady niesyety.
Hcg nie lecialo.

Chcialen dac lacznie 5000 hcg.
W ostatnie 4 strzaly propa jednoczesnie hcg po 1000iu e2d i ostatni (5) hcg dwa dni po ostatnim propie.
Potem 3 dni po ostatnim hcg 3 tygodnie clomid.

Nie wiem czy to dobry odblok i jak wplatac w to tamoxifen bo na cyklu leci ( od polowy wywalilo estro. Badania na poprzednich stronach)

I pisaliscie, ze lepiej cos innego niz tamox dac bo po tamoxifenie po odbloku estrogen znow sie podnosi.
Wysłana -
Czy potrzebny jest symex? Tamoxifenem podobno maskuje tylko estro ale po zakończeniu brania znow wywala.
Wysłana -
Czy potrzebny jest symex? Tamoxifen podobno maskuje tylko estro ale po zakończeniu brania znow wywala.
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź