SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym mam wypchac worek?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kupilem pusty worek ze skóry, mocne szwy łancuchy itp. ale nie wiem czym go napełnic. próbowalem piachem ale powiem szczerze ze nie ma kozaka na taki worek, piasek jest jak kamień a poza tym stawy bolą jak**** po jednym treningu to za miesiac bede kaleką. Pozbylem sie piachu i zostalem z pustym workiem . Dotychczas mialem everlasta 30 kilowy ale to byl worek kolesia ale po ostanim sparingu sie obrazil i go zabrał . Myslalem nad tym zeby wsypac trociny, ale zanim pojade do stolarza() to wole spytac czy to bedzie dobry pomysł

PS: A swoją drogą to bedzie niezła beka jak pojade do stolarza po 30 kilo trocin

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-05-15 21:43:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
trociny to dobry pomysł ale po pewnym czasie intensywnych uderzeń w taki worek ubija się on od dołu i bedziesz musiał co jakis czas dosypywać trocin
najlepsze wyjście to jak masz dużo szmat to pociąć je na kawałki i tym wypchać worek

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
szmaty sa za lekkie,worek bedzie latal jak szalony,
trociny to najlepszy pomysl,a to ze raz na jakis czas trzeba bedzie dosypac chyba nie bedzie stanowilo problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czyli jednak trociny. Worek ma pojemnosc 30kg wiec zakupie najwyzej o 5kg wiecej tych trocin mysle ze nie opadną i nie ubiją sie az tak zeby zrobila sie przestrzen na więcej niz 5kg. No to jutro bede musial szukac stolarzą. Będą jaja, wole juz miec to za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trociny dobra sprawa

Też będe kupował worek,tylko nie bardzo wiem ilo kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
im cięzszy tym lepszy wedlug mnie. Ponizej 20kg to kapa bo latają jak cholera. Co prawda to sprawa zamocowania worka, ale Ale jak worek wazy np 15 kg to nawet jakby był nie wiem jak dobrze zawieszony, bedzie latał. Planuje zakupic w wakacje Totem bokserski, widzialem to w sklepie, masakra, kosztuje prawie 2 tysiące wiec kupie na raty ale mowie wam taki wypas ze nie ma porównania trening na czym innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest totem bokserski?

Ja kupie sobie nieduży worek,bo piwnice mam ****a małąsame ręce będe szlifował,nogi na treningach

Bahu jak kupisz te trociny to powiedz ile za kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
trociny ew. do regulacji wagi. problem jest, gdy zawilgotnieją...

drobno pocięte szmaty, ew. (zależnie od wielkości, twardości i ciężaru worka) może dodać gąbkę (też drobne kawałki), albo gąbczany rdzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9388
Jak się trociny ubiją, to worek będzie miał twardość kłody drewna. Zwłaszcza na dole. Potem, w miarę dosypywania nowych porcji trocin, również wyżej.

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Szmaty sa ok najlepiej mielone z firmy co rozdrabnia take rzeczy. Mamy taki wór co waży ponad 300 kg a po poru strzałach a tak się buja. A jest tak twardy po 0,5 michach klepania, że lajcik w niego nie pokopie.

Proponuje nalać wody do wora a jaki komfort będzie jak łóżko wodne. Będziesz mógł go przytulić.

Mielone szmaty!!!!!!!!!!

Trociny ci zaczna pleśnieć. Mogą być w suchym pomieszczeniu (ogrzewanym)

Zmieniony przez - VOLT7 w dniu 2005-05-16 09:05:52

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wodne worki są chyba najlepsze...ale i swoje kosztują...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Extremalna dwojka...

Następny temat

CZY TO NIE ZAPOZNO ???

WHEY premium