SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Czym golić brodę?

Wysłana -
Panowie, co polecacie do golenia brody? Jakiś trymerek? Chodzi mi o taką, żeby wyglądała jak tygodniówka, nic długiego. Żona ma trochę sprzętów babylissa i mówi, żeby od nich brać. Co Wy na to?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Są golarki dedykowane do włosów & brody. Wybór spory, zależy od funduszy...
Wysłana -
sam mam baby blissa, już kolejnego i daje radę, nie miałem z nimi zadnych problemów, najlepiej brać zasilane akumlatorowo sieciowo
Wysłana -
krystekwolf
Żona ma trochę sprzętów babylissa i mówi, żeby od nich brać. Co Wy na to?

Podobno firma ok i daje rade , osobiście stosuje phillipsa
Wysłana -
A ja na razie muszę testować tego babylisa, bo jak tylko powiedziałem żonie,że chcę coś do golenia to dostałem taki prezent na urodziny :P Na razie w porządku. Nie narzekam ;)
Wysłana -
też nie narzekam, to już drugi z kolei.
Wysłana -
krystekwolf
A ja na razie muszę testować tego babylisa, bo jak tylko powiedziałem żonie,że chcę coś do golenia to dostałem taki prezent na urodziny :P Na razie w porządku. Nie narzekam ;)

najważniejsze że się sprawdza w użyciu , o tej firmie są również dobre opinie
Wysłana -
Pod wpływem nachalnych reklam na YT kupiłem PHILIPS ONE BLADE i powiem szczerze, że jest super. Najważniejsza dla mnie sprawa, to, że jak goliłem się dotąd elektrycznymi golarkami, to zawsze miałem twarz czerwoną jak burak - tutaj to nie występuje, bo po ogoleniu jest wrażenie jakbym ogolił się poprzedniego dnia wieczorem, są nakładki i używam też do skracania brody, na "gładko" golę jedynie szyję. Minus to taki, że ostrza są dość drogie.
Wysłana -
twistedme
Najważniejsza dla mnie sprawa, to, że jak goliłem się dotąd elektrycznymi golarkami, to zawsze miałem twarz czerwoną jak burak - tutaj to nie występuje.

masz na myśli całe równomierne zaczerwienienie jednolite skóry czy bardziej takie czerwone kropeczki ?
Wysłana -
Pamiętam, że z 10 lat temu kilka razy robiłem podejście do maszynek elektrycznych - miałem taką z 3 okrągłymi ostrzami, jak również taką klasyczną, prostą. Efekt zawsze ten sam - jednolite zaczerwienienie i bolesność golonych miejsc. Pamiętam też, że był problem z dogoleniem wszystkich włosków. Myślałem, że po np. miesiącu mi minie, ale nie mijało. Ten One Blade goli idealnie. Można nim też na mokro. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.
Wysłana -
Z taką dużą dokładnością ogolić jest pewien problem, dla osób z dużym zarostem może się średnio sprawdzić
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź