SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym golić brodę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dla mnie się trymer najlepiej sprawdza, kiedyś też miałem jakiegoś brauna i gorzej mi podrażnił skórę niż bym się ogolił normalna maszynką na ostrza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
anubis84
Dla mnie się trymer najlepiej sprawdza


Trymerem cała twarz i szyję golisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak jest, wiadomo nie jest to na gładziutkie zero ale takie 0,5-1 mm

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dla niektórych nawet lepiej , taki zostawić a'la 1-dniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
No właśnie mi chyba pasuje taki lekko odrośnięty zarost, bo na zero wyglądam jak gówniarz ;) Także chyba ten trymerek babylisa wjedzie. No, jeszcze poczytam co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia preferencji i to co się komu podoba jak się tak lepiej czujesz to zostawiaj w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
To prawda ;) Niektórzy lubię na zero i ja to szanuję, ale jednak broda nadaje mi jakiego takiego wyglądu. Po prostu fajnie, że teraaz na rynku można znaleźć nie tylko świetny sprzęt do przycinania brody, ale i kosmetyki, które o nią zadbają. Fajne czasy dla brodaczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Babylis polecam, sprawdzona marka ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz oka

Następny temat

Żebra

WHEY premium