SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zostalem oszukany???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Witam,
Mam taki problem. Zamowilem w jednym ze sklepow internetowych ( pominmy na razie nazwe ) bialko firmy American Muscle. Wlasciwie to zamowilismy z sasiadem po jednej puszce 3kg. PRzesylka szybciutko dotarla wszystko ok ale... zaczynam otwierac puszke na nakretce taka dosc mocna folia ( nienaruszona ) zrywam ja , odkrecam nakretke i pod spodem jest taka jakby membrana przyklejona ktora zaslania otwor no i byla ona do polowy oderwana. Natomiast sasiad ze swojej puchy byl w stanie zdjac te wierzchnia folie bez uszkadzania jej a pod nakretka ta membranka byla calkowicie oddarta, po prostu byla luzem. No i sie zastanawiamy czy ktos nas nie zrobil w wala? Czy te membranki byly po prostu tak wadliwie zrobione czy moze ktos nasypal maki z kakaem do srodka i sprzedaje jako bialko. Wiem ze niektorzy z Was kupowali produkty tej firmy czy u Was sytuacja wygladala podobnie? A jesli nie to co radzicie? Pilem juz raz czy dwa te odzywke, smak w miare ok, zadnych sensacji po tym tez nie bylo ale sam nie wiem.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dyskusja ciekawa... na temat BB i cen nie będę się wypowiadał, ale chciałem napisać coś o jednej kwestii:
Marża na odżywkach... Myślę, że Son nawet w najśmielszych snach nie myślał o marży 25-40%. Nie będę pisał o tym, co widziałem... bo nie wiem, czy mogę... ale wystarczy spojrzeć na stronę olimpu... podają tam ceny hurtowe danych produktów... potem porównać tą cenę z ceną w sklepie u Sonbatego i łatwo zobaczyć, jak ta marża jest...

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem tak kiedys w kreatynie hdt , to jest normalne bo w czasie przesylki paczka narazona jest na rozne wstzrasy itp wiec proszek leci raz na spod a raz uderza w membramke , no i moze sie ta kartka odleic , no albo slabo przyklejona .ale wszystko macie ok na 100%


"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja niestety nie miałem tej odżywki więc nie wiem jak to wygląda, ale takie rzeczy się zdarzają (mówię o uszkodzeniach w czasie transportu). Wątpię zeby ktos bawił się w takie prymitywne oszustwa bo mozna na tym tylko stracić renomę a niewiele się zyska.
Dobrze że nie mówisz (chyba) o moim sklepie, bo nie kojarzę żeby ktoś zamawiał 2x AM 3kg.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Nie Sonbaty, nie o Twoim sklepie. A swoja droga to czy w tej odzywce normalnym jest ze sa grudki kakao w srodku?

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja mialem w creavate kaizena tez zerwane , ale towar byl w porzadku tak suie czasem zdarza

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja ostatnio ją piłem bo mnie szwagier poczęstował, ale o ile pamiętam to waniliowy. Niestety nie widziałem w środku czekoladowego więc nic nie powiem. Myślę że grudki odżywki mogą być, ale grudki kakao?
Jedyne co mi się nie podoba z opisu to ta luźna folia, bo zabezpieczenie wewnętrzne czasami może się odkleić.
Ja, tak jak powiedziałem, uważam za mało prawdopodobne to żeby ktoś robił takie wałki, ale wykluczyć ich oczywiście nie mogę bo jak mawia Kiepski są na tym świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Na mojej folia nie byla luzna na tej drugiej tez raczej nie tylko jak sie kolega postaral to byl w stanie zdjac te folie bez zrywania. Zastanawiajaca moze byc tez cena (123zl z groszami ) ale mo0ze po prostu mniejsza marze narzucili?

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Cena hurtowa tej odżywki jest wyższa niz 123 zł !!!
Nie jestem oczywiście na 100% pewien, ale teraz coraz bardziej wierzę że to wałek.
Jeśli to był sklep bodybu... to tym bardziej. Rozmawiałem kiedys z właścicielem Sciteca na Polskę i pytałem skąd w Bodybu... mają takie niskie ceny na Sciteca. Powiedział mi że na pewno nie od niego, także z przemytu nie kupią w takich cenach. Miał zresztą coś z tym zrobić.Chyba że móiwsz o innym sklepie, ale tak czy inaczej ta cena jest jak na Polskę po prostu za niska, to poniżej ceny hurtowej.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Nie ten sklep to nie body.. , cholera no sam juz nie wiem co mam myslec. Ten sklep zaczyna sie na to... jak chcesz to na maila moge Ci rzucic nazwe.


lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach to takie ziółko z tego bb
Mialem tam zamawiac ale teraz to juz itak sie nie skusze

--==(D-B-Z)==--
--==Mistafa Dafagbhut==--



Zmieniony przez - KOŁKOW w dniu 2003-03-03 16:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
lukas przeslij mi ta odzyweczke ja ja zjem i powiem ci czy to byl wlaek czy nie

u mnie w miescie jest sklep z towarem za niska cene ale watpie zeby ktos robil walki na takich produktach choc w Polsce wszystko sie podrabia!!



Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO SPORTS NUTRITION?

Następny temat

Kreatyna a mleko ???

WHEY premium