SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zestaw warty zakupu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 981
Cześć w jednym z sklepów pojawiła się fajna cenowo promocja. Białko NUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + jedna z pozycji poniżej za łączną kwotę 160zł
-REAL PHARM SIZE GROW 675g koszt ok 120zł
-REAL PHARM FINISH ok 90zł
-BIOTECH USA ISO WHEY ZERO 500g ok 60zł

jakby nie patrzeć jest oszczędność, a co o tym sądzicie, warto czy lepiej wydać na coś innego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Jezeli odżywka białkowa plus któryś z wymienionych produktów za 160zl to promocja fajna. Jeżeli jednak samo bialko 160zl to slabo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Bez szału . Lepiej wydać na coś innego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
cenowo spoko, kwestia jaki dodatek Cie interesuje
jak glownie kupujesz bialko, to dobierz izo i z glowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 981
chciałem to połączyć z kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
tylko co? bialko?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 981
NUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + size grow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
problem z ty, ze odzywka bialkowa slyzy do uzupelnienia diety, jako tako nie robi sie na niej cyklu
polaczyc mozna, jednak jej zastosowanie sluzy w celach uzupelnienia posilkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 981
Rozumiem, obecne białko mi się kończy a dzisiaj wyskoczyła mi taka promocja na fb i chciałem zapytać czy warto. Na razie ćwiczę bez suplementacji, białko oraz witaminy to zwykły dodatek do codziennej diety. Kreatynę chciałem dorzucić na stałe nie na cykl, ale to może jeszcze za wcześnie, nie wiem hmmm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
jak jesteś cierpliwy to najtaniej kupisz z myprotein, ostatnio wyrwałem 2.5kg po 100zł sztuka. Jak jesteś cierpliwy to poczekaj i wyłapiesz bardzo tanio a promocje takie często mają ;s


Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-02-03 22:57:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 981
na ich stronie czy patrzeć na fb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Już tak nie „ dziadujcie „ . To tylko białko , ma uzupelniac diete . Jeżeli dieta jest odpowiednia to 1kg starczy na długo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer ktory wybrac

Wiecej