SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zbyt duża intensywność ćwiczeń hamuje spadek wagi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto powiedział że ja chce tylko zbijać wage a nie tłuszcz? Przecież w mojej diecie, prócz jednego pierwszego posiłku, praktycznie nie ma w ogóle tłuszczu, jest samo białko? A co do ilości, to nie mogę jeść więcej, bo najzwyczajniej w świecie, nie jestem już głodny gdy kończe. Więc co...mam się zmuszać by jeść więcej i wtedy będe chudł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może by ktoś się pokusił o odpowiedź na zadane pytanie? Czy powodem tego zahamowania spadku mojej wagi, jest zbyt duża intensywność ćwiczeń? Bo przecież nie złe odżywianie, bo do czego tu się można przyczepić? Chyba że ktoś szuka na siłe zastępczego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i jeszcze uściśle. Ja nie jestem w stanie drastycznie podnieść masy mięśniowej, gdyż ja w ogóle nie mogę ćwiczyć siłowo. Czekam na operację kregosłupa i mogę wykonywać tylko ćwiczenia na orbitreku i rowerku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Zbudować diete przy specjalnych warunkach..

Wiecej