SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zacząć już redukcje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Witam nie jestem pewny czy już redukować czy jeszcze dokładać kalorii i pozostać na masie. Wiek 37 lat 176 cm. 81 kg.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zrób z 2 miesiace redukcji do poczatku lutego od lutego do maja dobrą jakosciowo masę i od czerwca redukcja na plaże
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Dziękuję za szybka odpowiedź. Spróbuję te dwa miesiące zredukować. Jakiś suplement polecił byś aby to sprawnie poszło? Założyłem niemal identyczny temat przez zawieszenie kompa nie wiem jak usunąć temat pierwszy raz zakładałem temat na forum zazwyczaj tylko czytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A coś z supli spalaczy już kiedykolwiek korzystałeś jak tak to z jakich.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
W jakim celu zakładasz kolejny temat ? Trzymaj się jednego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Właśnie chciałem usunąć temat tylko nie wiem jak lub do kogo napisać aby usuną go za mnie. Co do supli spalaczy to jadłem już MAN
SCORCH, Trec ClenBurexin 2, Animal cuts, Redline Ultra Hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To spróbuj black bombsa https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis29416.html 
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Zastanawiałem się nad nim właśnie i jeszcze brałem pod uwagę ten PERFORMAX OXYMAX XT z tych dwóch wybiorę. Czy jeszcze coś do tego kupować? białko i witaminy mam zawsze. Coś na lepszą regeneracje? Czy mogę z tym spalaczem brać te witaminy ORANGE TRIAD
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Śmiało redukuj. Poziom tkanki tłuszczowej powyżej 15%, więc warto zejść na niską wartość zanim zaczniesz budować. Wymieniony przez Ciebie spalacz to jakiś krzak. Skład ok, ale co tak naprawdę jest w środku i jak robione, tego nie wiemy. Witaminy śmiało możesz stosować. Polecam jednak skupić się na tych istotnych a nie wszystko na raz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bęben winna dieta?

Następny temat

Czy już czas na redukcje?

WHEY premium