SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy widzieliście BodyLife - fachowe czasopismo branży Fitness w Polsce?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 7427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Jest już polska wersja BodyLife - pisma tylko o fitnessie. Na razie jest to kwartalnik, a obecnie jest drugi numer na rynku. Niestety dostępność jest ograniczona, bo tylko w sieci EMPiK oraz w prenumeracie (mogę podać adres). W kolejnym numerze (trzecim) będzie w nim mój artykuł, zachęcam do kupienia, jeżeli ktoś się interesuje Fitnessem powinien to zobaczyć. A jak ktoś już widział to czekam na podzielenie się wrażeniami.

Radosław Saganek
[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyślij mi na priv adres do prenumeraty. Ile kosztuje jedno wydanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz jest LAdy Fitness, po co drugie? chyba zeby moja kobieta wiecej pieniedzy wydawala

Woitas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Może i jest Lady Fitness, ale BodyLife jest chyba nieco inne. To jest na prawdę fachowe czasopismo tej branży przeznaczone głównie dla zaangażowanych bardziej w ten sport. Lady Fitness jest według mnie bardziej skierowany dla laików. Nie krytykuję bynajmniej tego magazynu, bo jest on niewątpliwie potrzebny na naszym rynku, ale pojawienie się BodyLife dobrze wróży dla przyszłości Fitnessu w Polsce i to cieszy. A co do kosztów, to jeden numer kosztuje 9 zł (przypominam, że jest to kwartalnik). Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości to piszcie, no i może znajdzie się ktoś kto widział BodyLife i wypowie się na jego temat. Czekam.

Radosław Saganek
[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obiad

Następny temat

Kurczak, spagetti czy może gainer

WHEY premium