SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy "większy" oznaczas silniejszy ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie już parę razy ktoś mi mówił jeżeli ktoś jest "wielki" tzn. dobrze rozbudowany to jest silny... ja to nie dawno sprawdziłem ;)) i rozczarowałem się ;) Od 8 lat trenuje Kickboxing... przy mojej wadze 73 kg (110 kg wyciskanie) miałem sparing z kolesiem o wadze 95 (195 wyciskanie) i wyobraźcie sobie ,że koleś nie wytrzymał 3 rund ;)))))))))) a taki olbrzym ;)))) a wy jakie macie "doświadczenia" ?

CICHY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Andriej, moje zdanie jest takie, ze jak ktos bedzie cie chcial zabic to i tak to zrobi. Ale po co mu to ulatwiac?


Kuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche namieszales kolego... Na Twoim miejscu przemyslalbym jeszcze raz to co chciales napisac, potem przeczytaj swoj post i postaw sie w sytuacji kogos kto go czyta... Niewiele z niego wynika, ja chyba wiem o co Ci chodzi, ale zalales nas tu roznymi dziedzinami zycia i sportu przenikajacymi sie nawzajem i majacymi wiele zaleznosci! Ksiazke moznaby to tym napisac...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIększy może przy odpowiednim przygotowaniu oznaczać silniejszy. Ale napewno większy oznacza cięższy a za czym wymagający w walce większej kondychy. Nic dziwnego, że pociągnąłeś dłużej niż facet bo jesteś lekki i pewnie o wiele bardziej wytrzymały.

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)

Zmieniony przez - Stassi w dniu 01-05-19 17:15:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Ja napisałeś, tamten koleś był większy i wyciskał więcej, więc był silniejszy. Jednak masa nie idzie w parze z kondychą i dlatego skopałeś mu dupę.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
on mu dupy nie skopal tylko byl lepszy kondycyjnie.
gdyby walka miala miejsce na ulicy tamten nie czekal by na 3 runde tylko poprostu wszedl by cialem w niego i rozszrpal,taka jest prawda,ulica to nie to samo co ring

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Nie pierd... wiekszy zawsze ma przewage ja oprocz tego ze jestem duzy to rozciagniety wy***iscie kondycyjnie i szybki i co ty na to leszczu waze 95/100 kilo . a i technike judo,jiiiu zitsu i kilka innych treningow...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Fire chyba nie trenujesz po to,żeby się móc pochwalić co to nie ty?

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
195 hmm wiesz co jezdze na zawody i strasznie mnie rajcuje jak wygrywam i moge sie pochwalic medalami albo jak jakas dupa do mnie do pokoju wchodzi a tu jakies medaliki dyplomy ... fajne uczucie

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez sie nad tym zastanawialem i powiem ci szczerze ze kulturysci sa nastawieni na krotkotrwaly wysilek nie uwarunkowany refleksem i napewno przegral bys z nim na silowni a mimo to masz sile w rekach i nogach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Jesli chodzi o mnie to chce powiedziec ze nie jestem kulturysta pakuje dlatego ze na treningach(walki) nie mam mozliwosci rozwijania wszystkich miesni wiec musze wyrownywac silownia...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KingKong powiedziales ze na ulicy bylo by inaczej - masz racje ,nie czekalbym gdy sie podniesie ....
a co do ciebie F/RE to nie zle sobie wlewasz ;) no ale i takie osoby musze byc- niemam ci wcale za zle ale pamietaj ze kazdy znajdzie silniejszego od siebie..duzo trenujesz..masz dobre warunki..Ja zaczynam teraz (dopiero 9 m-cy) thai-boxing to jest dopiero czad! ;)) a znasz takie cos jak "combo" (iranskie sily specjalne)- trenowalem 4 lata (kontuzja zmusila mnie do przerwania) ;)) ... technika skladajaca sie z 80% uderzen w jadra..zapraszam na sparing ;))
- *Pozdrawiam wszystkich*

CICHY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koks a walka zapraszam do dyskusji

Następny temat

110 kg i szybkosc?

WHEY premium