SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Czy warto przejść na IIFYM, gdy zdrowa dieta męczy?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek
Płeć
Cel
Waga
Wzrost
Poziom bf (zdjęcie poglądowe)
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)
Stosowana lub planowana suplementacja
Wysłana -
Oczywiście, że nie czyni. Dieta powinna być odpowiednio urozmaicona.
Wysłana -
Aforndah
czellista

poczytaj sobie o arsenie a propos ryzu

Ale to, że jakiś z natury zdrowy produkt zawiera jakiś jeden niezdrowy składnik, nie czyni go chyba od razu niezdrowym? Ryż ma też dobre wartości odżywcze.
Ciekawe jest też to, że to Azjaci, u których dominuje ryż, statystycznie żyją najdłużej.


nie do konca tak jest. arsen uwalniany jest do srodowiska m.in. przez stosowanie pestycydow w fazie rozwoju rosliny, wiec im wiecej zostanie ich uzyte, tym wiecej roslina bedzie zawierac tego metalu. oczywiscie, ze nie nalezy popadac w paranoje i dla ryzu rowniez jest miejsce w diecie, jednak jak widze rozpiski zwyklych Kowalskich, badz co drugiego z karta pro, gdzie 2-4/5 posilek w ciagu dnia, 7 dni w tygodniu, to ryz+drob+warzywa to po prostu rece opadaja.
Wysłana -
Ja początkowo też miałem problem z dietą. Naczytałem się głupot, że przy masowaniu trzeba jeść 5-6 posiłków 3-4h. Szybko okazało się, że wszędzie muszę chodzić z pojemnikiem na żywność lub wracać do chwilę do domu, aby zjeść. A ja stałem się "niewolnikiem diety, kuchni i patelni".

Wkurzyłem się. Przeszedłem na 3 posiłki dziennie. Fakt faktem, że początkowo zjeść 150g makaronu i 200g mięsa nie było łatwo, ale wraz z dołożeniem żelastwa po powrocie do domu latałem z jęzorem po całej kuchni.

Wujek pokazał mi na zdjęciu swoją sylwetkę z 2 letniej ZSW, gdzie pojęcie kaloria była każdemu obca a głównym posiłkiem były ping-pongi(pulpety mielone) czy makaron na mleku, tudzież psina (konserwa) i na prawdę miał super sylwetkę.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź