SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupic?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102
Witam,
mam pytanie czy warto kupic taki rower:
Mongoose Green Valley
rama: stalowa Trakking
widelec: amortyzowany sprężyną
przerzutka: przednia DNP, tylna Shimano Turney
manetki: Grip Shift
hamulce: V-brake, aluminiowe
obrecze: aluminiowe 28"
kierownica: Trekking
regulowany mostek (co to jest?)
mechanizm korbowy: Prowheel aluminium 28/38/48
piasty: aluminiowe
Cena: 645 zl
zrodlo: gazetka makro :]

Wiecej informacji nie mam, ani nie moge znalezcw internecie.
Docelowo rower na wycieczki po szlakach rowerowych (mam innego grzmota do jazdy po miescie).
Do mongoosa mam sentyment bo rok temu mialam slicznego crossa tej firmy. Niestety dosyc szybko komus innemu tez sie spodobal dlatego troche sie boje 2gi raz pakowac wieksza kase w rower.
Cena ww roweu atrakcyjna, ale czy moglibyscie mi napisac czy jest sens sie nim interesowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, warto się tym zainteresować jeśli to ma być rower do jazdy do szkoły lub pracy, pobliskich sklepów lub w niedziele do koleżanki. Wszystkie te obiekty muszą być oddalone o max. 5 km. W przeciwnym wypadku NIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 500
Ja bym nawet do szkoły na nim nie pojechał Poza tym proponuje Ci kupić rower w sklepie rowerowym a nie w Makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
jeśli to będą niedzielne wypady, ewentualnie od czasu do czasu to warto.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
motek regulowany to najprościej mówiąc możesz sobie ustawić pod jakim kątem będziesz miała kierownicę.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102
Dziekuje za odpowiedz. Niby nie spodziewałam się po tym rowerze rewelacji, ale chciałabym jeszcze zapytac co właściwie może się z nim stac po przejechaniu 40 km? Ramy raczej nie polamie. Może zacznie wszystko trzeszczec? Czy chodzi o malo wydajne pedałowanie? Amortyzator będzie bardziej przeszkadzal niż pomagal?
Teraz jezdze ‘do sklepu’ na takim supermarketowym rowerze i tym co mi przeszkadza to to ze jest maly (ale był kupiony jak ja bylam mniejsza :] ), poza tym spelnia swoja funkcje (chociaz na dłuższe trasy faktycznie bym go wolala nie brac). Wiem ze pytanie może być glupie, bo wyższość bmw nad maluchem widać golym okiem, ale co jest takiego beznadziejnego w takim rowerze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
tzn. jak byś się uparł, to byś ramę połamał - mam powiedzieć jak?

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102
Chyba prędzej sama bym się połamała ;), jedyny przypadek kiedy spotkałam się z polamana rama to kiedy wiele lat temu mój brat połamał jedna w rowerze Wigry 3 (pozniej ja chyba nawet pospawal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
po 40 km nic się nie stanie, ale jak zaczniesz dużo jeździć to może coś tam skrzypieć itd. chociaż nie jest to regułą. Ogónie nadaje się ten rower na małe wycieczki. Więc możesz go kupic jeśli chcesz

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 500
Ja nadal stoję przy swoim że lepiej kupić rower tani ale w sklepie rowerowym a nie w supermarkecie. Zawsze masz możliwość skorzystania z porządnego serwisu a poza tym kupisz rower markowy(niekoniecznie najlepszy) a nie jakiś No name gdzie wrzucane są najgorsze i najtańsze części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
fakt sklep rowerowy bije na głowę super market jeśli o to chodzi. Polecamy odwiedzenie sklepu rowerowego a nie tesco czy cos innego.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bmx bedzie dobry?

Następny temat

pływanko;)

WHEY premium