SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupić tą ławeczkę?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
Cześć, chcę kupić ławeczkę ze stojakami. Zależy mi również na prasie nożnej. (budżet 350zł) Mam 175cm wzrostu. Na Allegro znalazłem taką:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5389530724

Wygląda dosyć obiecująco, ma też w zestawie wyciąg górny (wartość 100-150zł), za który jestem w stanie dopłacić. Co onej myślicie? Może ktoś ma i może napisać opinię? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po raz kolejny nie warto, już wyraziłem swą opinie jak i kolega, a widzę że czekasz aż ktoś napisze super bierz ją

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
To co innego w takiej cenie polecasz? Zależy mi tak jak pisałem na ławeczce, stojakach i prasie. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Prasy w takich sprzętach nie zdają egzaminu, mam takie 2 w atlasach i jedna z ławką jest zespolona jak w tej co podałeś, nie da się na tym trenować, zakres ruchu jest nieduży.

Przeszukaj olx w okolicy czy ktoś nie ma marbo czy keltona na zbyciu.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-04 21:38:36

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
jak zaczynalem przygode z silownia mialem podobna i dawala rade jak na jej mozliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
szczerze? max 120kg na stojakach to trochę nieporozumienie. Do takich wyników w siadach dochodzi się dość szybko

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tylko że siadów nie zrobi na takiej ławce

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
Gram w piłkę nożną, a nie jestem ciężarowcem i nie zamierzam dźwigać dużych ciężarów tylko poćwiczyć w ramach treningu motorycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
anubis84
tylko że siadów nie zrobi na takiej ławce


stojaki regulowane,ta poprzeczka regulująca kąt nachylenia ławki wygląda na taką co by ją można było ściągać.,. wieć chyba dało by radę.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zależy jeszcze ile w górę się je da wysunąć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
anubis84
Zależy jeszcze ile w górę się je da wysunąć


Podobno 159 cm. To nie starczy mi taka ławeczka jak nie chce dźwigać wielkich ciężarów tylko ćwiczyć w ramach przygotowania motorycznego, bardziej dynamika, siła, niż budowanie masy mięśniowej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy oraz Odżywianie się dla Początkujących

Następny temat

Mini siłownia w domu.

WHEY premium