SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupić??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
gainery z natury sa slodkie i intensywne w smaku ze wzgledu na jw zawartosc cukru/weglowodanow
wiec smakowo zazwyczaj gainery sa po protu smaczne, chyba ze maja dodatek roslinnego bialka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Tak się prezentuje skład

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
prawie ppolowa weglowodanow to cukier, wiec szalu nie ma
jednak za grosze, po treningu zamiast carbo sie nada

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Najgorzej nie jest tym bardziej że masz 34 gram białka na 100g. Niestety gainera nie miałem okazji spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Śmiało można brać w tej cenie. Niewiele stracisz jak Ci nie podejdzie. Ja nie spotkałem w Biedronkach po 10zl.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tez niestety u mnie nigdzie nie widzialem, bo sam bym wzial, po treningu by sie nadal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Szukajcie nie strikte w samej Biedronce tylko często są w namiotach przy biedronkach z artykułami przemysłowymi z dużymi promocjami. Nie każda biedra ma coś takiego w mniejszych miastach spotkałem się z jednym takim miejscem na miasto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nigdy tam nie wchodzę. Zerknę przy okazji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
U mnie było tylko w jednej biedronce. Wczoraj udało mi się zdobyć ostatnie 6 opakowań. Białko za dyszkę to już naprawdę taniocha. Mając na uwadze to jak działają takie sklepy, jak i to że choćby się ziemia waliła nigdy nie pozbędą się towaru po cenie niższej niż nabyli ( choćby miało zalegać ) nasuwa się pytanie które należało by odświeżyć. Ile tak naprawdę powinno kosztować WPC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie ma znaczenia ile powinno kosztować. Ewidentnie wyprzedają produkt, który nie zyskał zainteresowania klientów. Na pewno nabyli sporo drożej.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka przedtreningowka?

Wiecej