SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto już teraz ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Czy warto już teraz przeżucić sie na trening na rzeźbe czy może jeszcze zaczekać te dwa miesiące ??? Wiem że jest zima i taki trening powinno się stosować jak jest ciepło,ale zabardzo nie mam wyboru. Do tej pory ćwiczyłem na mase tzn 20 serii na większe partie po 10 powtórzeń i 15 serii na mniejsze partie po 10 powtórzeń. Niestety teraz z powodu bólu nadgarstka musze zmniejszyć obciążenie i chce zacząć robić po 15 - 20 powtórzeń mniejszym ciężarem 12 albo 16 serii na większą partie a 9 albo 12 serii na mniejszą. Ile według was robić serii na większe i na mniejsze partie i ile powtórzeń. Chce zacząć już taki trening od następnego tygodnia, bo robienie 10 powtórzeń małymi ciężarami chyba mija się z celem ,a dużymi niestety już nie moge, nie chce i boje się o rękę ,a mam niestety do tego podstawy ((.

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2002-01-04 21:57:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robienie 10ciu powtórzeń małymi ciężarami nie mija się
z celem, jeśli bardzo skrócisz przerwy między seriami.
Przynajmniej na mnie działa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No właśnie planuje zmienić swój terning ale do końca nie wiem jak będzie dobrze. Może 16 serii po 20 powtórzeń na większe partie i 12 serii po 20 powtórzeń na mniejsze partie a przerwa między seriami 1 minuta.

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
che jako pogrubionemu chyba nie musze dawac takich rad ale mozesz robic te 10 powtorzen tylko tak jak wyzej skroc przerwy albo/i pewnie to robisz ale skup sie 100% na technice jak najdokladniej do tego rob o naprawde powoli a szczegolnie ruch negatywny stosuj metode napinani miesni mozeszw szczytowej fazie cw napiac mocno i przytrzymac z 1-2sek i skupic sie max na cwiczeniu pelna koncentracja duze ciezary moim zdaniem zaklucaja koncentracje tzw nie chodzi mi o to ze nie mysle wtedy o cw tylko o golych d.upach ale wiesz jak miesien racuje jaksienapina itp cos w tym chyba jest:)a nie zobaczylem w profil ile cwiczysz ale czy nie za duzo serii?moze stadte problemy z nadgarstkiem? mam nadzieje ze cokolwiek ci pomoglem odpisz moze cos sie jeszcze znajdzie:)a no i mozesz probowac metody 3*7 np cwiczac bicepsklatke ico tam jeszczeci fantazja podsunie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Pitos nikt nie wie wszystkiego he he ). Jeśli chodzi o mój trening to wiem że był dobry bo niektórzy podejrzewali mnie o branie sterydów ), no i zresztą samemu można zauważyć zmiane i ci ludzie na ulicach nie trudno poczuć ich wzrok na swojej klacie ), oczywiście w lecie he he. Ale tak na serio to w chwili obecnej mam na głowie wiele bardzo ważnych spraw i ciężko mi się myśli ) a chce ustalić sobie taki trening żeby mi przyniósł to czego chce i to czego potrzebuje ). Waże 86kg w pasie mam 90cm, ćwicze ponad 2 lata. Chce dojść do wakacji do 82 cm w pasie i zrobić sobie krateczke na brzuchu. To jest teraz moim celem ,tego będę się trzymał i do tego dążył.

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w podziekowaniu za odpowiedx na moim poscie teraz ja moge ci dac rade nie zmniejszj ilości powtórzeń ale ilosc serii by nie były aż tak męczące i zmniejsz ilosc kalori dziennie.Czyli delikatne dieta.(postaraj sie zmniejszyć o 500 kcal) Mozesz zrobić sie troszkę słabszy ale nie przejmuj się bo siła wruci po jakis 2 mniechach jak organizm się przyzwyczaji do mniejszej ilości kalori.

P.S. na mnie podziałało

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gym form plus

Następny temat

I znowu ta klatka:))

Wiecej