SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto iść na Kurs Trenera Personalnego do CKKS Kraków?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 343
Witam, chciałem się z wami podzielić moja opinią na temat kursu na Trenera Personalnego w szkole CKKS w Krakowie
Odbywałem tam kurs z początkiem roku 2016 i powiem wam NIE POLECAM!
Założyłem ten temat abyście nie wywalili kasy w błoto.
Jeżeli koniecznie chcecie papierek to sobie wydrukujcie na drukarce i jakoś łądnie go obróbcie albo idźcie po prostu do innej szkoły
a jeżeli chcecie nabrać wiedzy przynajmniej w poprawności wykonywania ćwiczeń to weźcie i zapłaćcie jakiemuś kumatemu trenerowi 1400zł i nauczycie się 100X więcej z nim na siłce jak w tej szkole.
Na stronie www mają napisane 80godzi :D HAHAHA a w rzeczywistości było 35! godzin (60min)
odliczając od tego 45min przerwy to będzie w sumie jakieś 30godzin...
Samej Dietetyki było aż.... 2 godziny... no śmiech na sali (i ja mam ludziom diety układać :D)
Karol gość z ogromną wiedzą a Artur... taki pozer

Ogólnie nie polecam, jak coś to idźcie do innej szkoły, na pewno będzie lepiej :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
uwolnienie zawodów przez super ustawę PO. MAMy tego skutki ....dobrze ze nie zrobiłeś fizykoterapi lub skoczka spadochronowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Myślę że to nie odpowiednie miejsce na taki temat....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
trzeba było do pasa się udać
http://www.pas.edu.pl/

tyle ile było zaplanowane tyle było http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/krakow_kurs_instruktora_kulturystyki.htm 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
To fakt PAS jest niezawodny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 118
Również stanowczo odradzam CKKS kurs trwał trochę ponad 20 godzin (łącznie z przerwami) nasi trenerzy byli totalnie nieodpowiedzialni i mieli ten cały kurs w poważaniu. Nie polecam nawet dla papierka.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Mój kurs w CKKS w Lublinie trwał około 50h więc nie wiem jakim cudem tutaj jest mowa o 20h :D
I ja polecam w 100% CKKS. Porządny kurs, prawdziwe egzaminy (gdzie nie każdy zdaje bo zapłacił) i mnóstwo nowej wiedzy, którą teraz śmiało wykorzystuje w pracy. Dla mnie wzorowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Lewandowski9 robiłeś 2 kursy w lublinie i krakowie ?


siema! Ja robiłem kurs na Trenera Personalnego w CKKS tyle, że w Krakowie

ja byłem na kursie Trenera Personalnego w CKKS w Lublinie i jestem mega zadowolny

Mój kurs w CKKS w Lublinie trwał

Czy pimpujesz tą placówkę


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-02-07 20:46:36

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
nie nie nie, pomyłeczka :D
w Lublinie tylko. dwa kursy mi nie potrzebne :D
a co do pimpowania to zastawiam się właśnie nad Tobą ;) bo ten PAS pojawia się wszędzie...


Zmieniony przez - Lewandowski9 w dniu 2017-02-08 08:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Lewandowski9
nie nie nie, pomyłeczka :D
w Lublinie tylko. dwa kursy mi nie potrzebne :D
a co do pimpowania to zastawiam się właśnie nad Tobą ;) bo ten PAS pojawia się wszędzie...



Zmieniony przez - Lewandowski9 w dniu 2017-02-08 08:53:13


Żeby nie było to ja też POLECAM PAS !!!

Lewandowski9
Zanim coś chlapniesz to zobacz ile kursów w róznych miejscach i firmach , robią moderatorzy ....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Lewandowski9
nie nie nie, pomyłeczka :D
w Lublinie tylko. dwa kursy mi nie potrzebne :D
a co do pimpowania to zastawiam się właśnie nad Tobą ;) bo ten PAS pojawia się wszędzie...



Zmieniony przez - Lewandowski9 w dniu 2017-02-08 08:53:13


tutaj napisałeś że w krakowie robiłeś
https://www.sfd.pl/Kursy_jaka_różnica_-t1063916.html#post5 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwe zgubienie 10 cm w pasie w 6 tygodni?

Następny temat

Podkoszulki under armour. Rashguardy

WHEY premium