SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto brać testosteron po 35 roku życia?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
5@3 - jako kobieta chciałabym się wypowiedzieć na temat tego lgnięcia po "teściu". Może Wam sie pewność siebie poprawia i z tej przyczyny jakieś sukcesy w dziale damsko męskim "po teściu" większe... Ale obiektywnie - to na siłowni do żadnego z tych co to widać, że biorą bym nie lgnęła... I nie jestem odosobniona w tym uczuciu.
W ramach terapii innego rodzaju mój partner zażywał undestor - zawsze był aktywny (piłka zawodowo przez kilka lat) i nic, absolutnie nic pod względem wyników mięśniowych się nie zmieniło.
Jeszcze mnie uświadomcie, bo nie jestem zorientowana - te paskudne pryszcze i inne wysypki to po teściu czy innych soczkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
No Patik-cios nokautujący :)

O tym co pisze kolega-można by cały temat na 300 stron zapisać i jeszcze byłoby mało.
Ja na przestrzeni kilkudziesięciu lat obserwuje też jak to wygląda w praktyce.

Też wielokrotnie trenowałem z osobami na ciągłej bombie przez kilka miesięcy,lat i dłużej.


Wnioski? -jak w moim wpisie wyżej.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
ja wlasnie ciesze sie z tego co napisal mastii, ze zasypiam kiedy chce i gdzie chce, ze budze sie z usmiechem, ze przy kobiecie zawsze gotowy, a do tego jestem silniejszy, szybszy i lepiej zbudowany niz przecietny Kowalski i dlatego nigdy z testo czy dopingu nie skorzystalem,a wielu mnie namawialo.

Czy robie dobrze? niektorzy powiedzą, ze moze bym wyszedl na scene, ze w koncu barki mialbym duze, ze wyciskalbym najwiecej na silowni, ale do mnie to jakos nie przemawia. Po prostu jak jest dobrze, to nie ma sensu szukac czegos innego... ale jak juz wczesniej ktos napisal, jak ktos ma problemy i cos moze pomoc to juz inna sprawa


Zmieniony przez - kris4real w dniu 2017-06-19 12:13:38

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Paatik - te pryszcze to od innych soczków. Są też soczki, które nie powodują pryszczy - widać to u niektórych kulturystów na scenie
Po moich kompotach nie ma pryszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Paatik - te pryszcze to od innych soczków. Są też soczki, które nie powodują pryszczy - widać to u niektórych kulturystów na scenie
Po moich kompotach nie ma pryszczy

No i po winie nie masz pryszczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Muszę ograniczyć picie przed pójściem do łóżka -regeneracja cierpi z powodu częstego wstawania.
Poza tym to polecam wino. Oczywiście należy zachować pewien umiar (delikatny umiar )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce mi sie setny raz dyskutowac na wyświechtany temat jak stara szmata...kto co a ten to ,a tamten tamto

wracam do Giaura na "śmianie" pa






Zmieniony przez - 5@3 w dniu 2017-06-19 18:35:34

Zmieniony przez - 5@3 w dniu 2017-06-19 18:46:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sterydy należą do grupy kancerogennych. Rozwijają znakomicie raka szczególnie w jego początkowej fazie.

Poza tym skracają życie. Stymulują organizm do wydzielania większej ilości igf-1, który to jest za to odpowiedzialny.

To mówią wyniki badań. A decyzję trzeba podjąć samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a co teraz w życiu statystycznego Kowalskiego nie jest kancerogenne i nie skraca życia ?
fajki, wóda, tłuszcze trans, a nawet jak ktoś chce być fit to kurczaki faszerowane chooj wie czym
nie trzeba sięgać po sterydy

edit: pozwoliłem sobie na taki głupi wpis bo temat i tak z góry był skazany na porażkę , ale maceek świetny post napisał, nic dodać nic ująć


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-06-20 22:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale z wódą to przesadziłeś.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZARNE PORZECZKI, CZERWONE CZEREŚNIE I ZIELONY GROSZEK

Następny temat

Projekt :podnoszenie cięzarów-poprawa wyników

WHEY premium