SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy w wieku 15 lat mogę isc na siłownię

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Czesc, mam 15 lat i chciałbym isc na siłownie. Jedyną przeszkodą jest moj wzrost. Mam 169cm i waze 52kg. Chcialem sie dowiedziec czy cwiczenie na silowni moglo by mi zaszkodzic przy takim niskim wzroście. Chcialbym urosnac jeszcze przynajmniej 5cm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Śmiało możesz rozpocząć treningi ale warto jeszcze z dwa inne sporty ogólno kształcące motorykę włączyć.

Ja zaczynałem mając 13 lat amając 15 już wystartowałem w zawodach i jakoś na wzrost to nie wpłynęło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ćwiczenia siłowe nie mają wpływu na wzrost. No chyba, że nabawisz się jakiejś dziwnej kontuzji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jednak w tym okresie -ktory jest powiedziałbym najważniejszy- musisz nabierać dobrych nawyków treningowych, nie powinno mieć miejsca na jakieś błędy, ktore się mogą utwalić, stąd warto ćwiczyć pod okiem dobrego fachowca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dobrze jakby ktoś miał na Ciebie oko. Prowadzę takich młodych chłopaków i wiem, że mają duże problemy z koordynacją. No ale najczęściej ich jedyną aktywnością jest ruszanie palcami przy komputerze.

PS.Co robisz w dziale dla zaawansowanych?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ambicja Ronie, ambicja... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Jeśli ćwiczenia będą wykonywane poprawnie to czemu nie? Przez aktywny tryb życia i zdrowe żywienie możesz zmotywować organizm do wzrostu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 3 dniowe na mase

Następny temat

Push pull do oceny.

WHEY premium