SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy w dobrą stronę idę...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1173


Witam. Redukowałem się 3 miesiące. Różnicę widać na zdjęciu. Ogólnie cały schudłem (szczególnie ręce mam chude) i chcę przymasować. Oponki na brzuchu jeszcze trochę jest. Zwiększyłem kaloryczność w diecie z 2100 na 2600 kcal. Ćwiczę 3x w tygodniu FBW i po treningu biegam 20 minut.

Pytanie moje brzmi:
1) czy idąc tym trybem już teraz nie wróci mi spowrotem to co zrzuciłem w postaci fatu? (jo-jo)
2) Czy dobrze robię, że już dalej nie redukuję? Obawiam się że dalsza redukcja zrobi ze mnie szkieleta a brzuchu i tak trochę będzie... Chcę się poprostu upewnić że w dobrą stronę idę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1392
redukuj dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
ja bym jeszcze poredukował. Jezeli bedziesz trzymal diete i treningi to jojo na pewno nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
napisz ile kg spadłeś trochę widać poprawę, ja bym jeszcze zredukował bo zostało ci troche fatu a czy nie wróci ten tłuszcz to juz zależy od tego co bedziesz jadł najlepiej wstaw dietę swoja. Ale jeśli koniecznie chcesz robic mase to bardzo powoli zwiekszaj wegle bo moze cie zalac. Powodzenia !


Zmieniony przez - Dr_Kotwica w dniu 2010-03-25 20:16:24

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
no i jeżeli zostaniesz przy redukcji to zwiększ ilość i czas aerobów,bo nie wykonujesz ich za dużo, a zobaczysz, że wtedy waga szybko zleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
20 minut biegania to zdecydowanie za mało wg mnie, ćwicz klatę, pompuj żebyś zlikwidował "cyce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
redukuj, do tego za mało biegania, organizm dopiero po okolo 40 min zaczyna spalac w większości tłuszcz ;P, do tego redukuj jeszcze duzo, bez sensu zwiększać kalorycznośc, skoro na tą chwilę jestes poprostu mniejszym grubasem ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3923
Napisal ze po treningu biega 20 minut wiec jest ok ;] redukuj jeszcze troche i jedziesz z masą ;] w nie treningowe mozesz jeszcze rower dorzucic ;]

Wszyscy dążymy do tego co zakazane..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 458
20 minut biegania - przy redukcji zdecydowanie za mało :)
Sam jestem na redukcji i biegam 45min (wiadomo, ze nie zawsze można, ale się staram).
Jeżeli już jakiś czas biegasz to na prawdę powinieneś przedłużyć chociaż o te 10min, niby głupie a dużo daje. :)
Pozdrawiam. (;

Nasz wspólny obowiązek i troska
Jej dzieci to ja i Ty ale i ćpuny na dworcach
Mówią o niej bzdury, nas nic nie przekona
A póki my żyjemy, żyje ona!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2795
jak chcesz spalać szybko tłuszcz a nie chce Ci sie biegac 20 mini albo dłuzej to rób interwały po prostu. 100 metrów sprint, 100 truchtu tak ze 3-4 razy, przerwa 2 minuty i tak w kólko do 10-20 minut. Szybciej spalisz tłuszcz a także na czasie zaoszczedzisz :)

七転び八起き
石の上に三年
雨降って地固まる

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
za malo biegu. wiecej biegania + 2 dodatkowe koszulki na siebie. zobaczysz efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwetka do oceny

Następny temat

*** 3ech muszkieterów ***

WHEY premium