SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tt,hmb,białko,i inne suplementy mają wpływ na potencję ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem tt i zma działają na wzrost testosteronu inne środki jak białko, Hdroxycut, bcaa, aminokwasy, glutamina mają też duże znaczenie dla organizmu i stąd moje pytanie czy suplementy maja jakieś znaczenie na życie seksualne jeżeli tak to pozytywne czy negatywne ??? Proszę o opinie lub może lepiej własne spostrzeżenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee ja tam myśle, że ze szkodliwością tt i zma nie ma co przesadzać. Jakoś nie natknąłem się jeszcze na wyniki badań , które by to potwierdzały.


Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Po termogenikach jest z pięć razy większa ochota na seks - na kobiety to działa, zdaje się, jeszcze mocniej. To potwierdzony fakt przez parę osób i niżej podpisanego.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Powiem szczerze po suplementacji ZMA i TT moje libido wyraznie wzrasta ... a i osiagi sa do po zazdroszczenia

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety sam sport obniża libido poprzez wysiłek fizyczny.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Redrum u mnie dokładnie tak samo
Ale Guru powiedz czy branie zma i tt moze po czasie w jakis sposób upośledzic normalny cykl wydzielania własnego t.

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każda dawka testosteronu egzogennego (dostarczonego z zewnątrz) obniża zwrotnie poziom testosteronu wydzielanego przez nasz organizm. To jest ostra interwencja w prawa natury.

guru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz zaraz ale te preparaty wpływaja na podniesienie wytwarzania własnego t. i jak to sie ma w tym przypadku przeciez tt to zioło a zma składanka minerałów

Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-17 21:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.. dokładnie .. mowimy o dodatkowej stymulacji wydzieleanie własnego tescia poprzez związki mineralne i tibulusa ....

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hallo guru-czekamy na werdykt

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Ingerowanie w gospodarke hormonalna organizmu ma skutki krotko i dlugofalowe.
Jezeli podniesiesz sobie doraznie poziom testosteronu jakimis srodkami egzogennymi (czyli nie wytwarzanymi przez organizm) to tak jakbys dostarczyl organizmowi egzogennego testosteronu, oczywiscie w mniejszej ilosci niz szpikowanie sie sama substancja czynna - nie mozna powiedziec, ze jest to naturalnie wydzielony testosteron.
Taka nadwyzka, w mechanizmie sprzezenia zwrotnego, hamuje wydzielanie przez przysadke LH i w konsekwencji zmniejszenie wydzielania testosteronu przez komorki Leydiga w jadrze.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O co chodzi?

Następny temat

do Guru i innych - problem z zoladkiem

WHEY premium