SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy trzy kapsułki dziennie Thermala pro to za dużo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 202
Biorę Thermal Pro od coś na R (nie pamietam). Zaczęłam łykać dodatkowa kapsułkę (trzecia) i boje się o zdrowie. W zasadzie nic mi nie jest, już przeszły mdłości które były na początku bardzooo silne. Boje się tylko o to czy nie uszkodze sobie czegoś od wewnątrz. Niestety moja waga z dieta spadła tylko o +/- 1 kg .. Jestem załamana mimo diety i cwiczen (małych ale jednak) nie chudnę tak szybko jak obiecywano.. Ale może to norma, bo schudłam już 20 kg. Mam mało czasu na schudnięcie, ale nie wiem sama czy jest sens brać Thermal czy yohimbine HCL
Pomocyyyy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, thermal to produkt piwniczny moze dzialac, a moze nie dzialac, a czasem moze i zrobic krzywde zalezy jak osoba produkujaca ustawila betoniarke do mieszania w piwnicy,

ja bym olal ten produkt
jak dieta?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
Dokładnie , skład to jedna wielka niewiadoma . Jeżeli od dluzszego czasu jesteś na redukcji to proponowałbym zainteresować się tematem :
http://m.sfd.pl/Długa_redukcja_KOBIETO_zbadaj_się!-t1131700.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A więc sama się przekonałaś że suple to nie magiczne środki, fakt on wspierają redukcję ale jak jest dieta i trening nie rozważnie prowadzone to lipa z tego wychodzi.
jak już sporo czasu redukowałaś te 20 kg moze się okazać że potzrebuejsz resetu i odpocząć od restrykcji redukcyjnych na ok 2 tygodnie i na nowo wziąć się za nią

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Wiecej