SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy trudno osiągnąć wynik 38cm w bicepsie?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2032
Witam jestem początkujący i moim celem jest osiągnięcie 38cm w bicepsie w warunkach domowych z hantlami x2 po 10 kg +robieniem pompek.Mam jeszcze pytanie, ile czasu może to zająć? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7257
A zdajesz sobie sprawę, że będziesz komicznie wyglądał z wielkimi łapami i małą klatą, barami? Jak już to się ćwiczy całe ciało. Będziesz trzymał dietę z nadwyżką tylko po to, żeby Ci biceps urósł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
Zbyt mało danych by móc określić czy i kiedy się uda. Masz zbyt malo sprzetu, samo 10kg na hantlu to troche mało. Dodatkowo jesli jestes wysoki i masz długie kończyny to tez masz ciężej na starcie
A czemu akurat 38cm?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
Genetyka też tu odgrywa ważną role.
Systematyczną pracą na pewno byś do tego doszedł, ale w jakim czasie tego dokonasz to zależy wyłącznie od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2032
QUEBLO
Zbyt mało danych by móc określić czy i kiedy się uda. Masz zbyt malo sprzetu, samo 10kg na hantlu to troche mało. Dodatkowo jesli jestes wysoki i masz długie kończyny to tez masz ciężej na starcie
A czemu akurat 38cm?


Faktycznie jestem w miare wysoki (1,85).Czemu 38? Ponieważ nie chcę być chuderlakiem ani jakimś kulturystą a 38cm to jak dla mnie obwód optymalny. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
185 to nie jest az tak dużo. Ja mam 184
a do "nie bycia chuderlakiem" wypadało by ćwiczyć całe ciało,nie tylko łapę. Bocianie nogi czy wąsie plecy też nie świadczą o mocnej sylwetce

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
Jestem twojego wieku i twojego wzrostu i jak zaczynałem ćwiczyć 1,5-2 lata temu to miałem w bicepsie 30, teraz mam 36.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2032
VVandall
Jestem twojego wieku i twojego wzrostu i jak zaczynałem ćwiczyć 1,5-2 lata temu to miałem w bicepsie 30, teraz mam 36.

Czysty mięsień czy z tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2032
QUEBLO
185 to nie jest az tak dużo. Ja mam 184
a do "nie bycia chuderlakiem" wypadało by ćwiczyć całe ciało,nie tylko łapę. Bocianie nogi czy wąsie plecy też nie świadczą o mocnej sylwetce

Okejmam do ciebie jeszcze pytanie.Mam 16 lat i ciekawi mnie w jakim wieku mięśnie u mężczyzn są w pełni ukształtowane,rozwinięte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259
38 cm w bicepsie nie jest tak trudno osiągnąć jak ci się wydaje jednak wymaga to czasu i cierpliwości, nie pytaj w ile czasu możesz tyle wyrobić wszystkim jest genetyka tego ci nikt nie powie można powiedzieć że mniej więcej, ja tyle w bicepsie wyrobiłem w rok czasu na siłowni ćwiczyłem regularnie nie robiłem przerw żadnych suplementów nie stosowałem tylko dieta i trening nic więcej, co do sprzętu samym hantlem lepiej nie robić bicepsy, poszukaj ćwiczeń tu na forum lub na you tube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
kamil20852

Okejmam do ciebie jeszcze pytanie.Mam 16 lat i ciekawi mnie w jakim wieku mięśnie u mężczyzn są w pełni ukształtowane,rozwinięte?


to też pytanie na które nie ma jednozcznacznej odpowiedzi. To kwestia mocno indywidualna połączona z odpowiednim treningiem,żywieniem itd
możesz sobie zerknąć np w jakim wieku zawodowi kulturyści osiagali najlepsze sylwetki(zakładajac ze ich szczytem były zwyciestwa na mr Olympia).
Np Schwarzenegger czy Haney w latach 25-30
Yates gdy był w wieku 30-35lat
Coleman gdy miał 35-40 lat
a obecny "dominator", Heath pierwsze zwycięstwo zaliczył mając 32 lata zwycięża do dziś, a było to 6/7 lat temu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2032
QUEBLO
kamil20852

Okejmam do ciebie jeszcze pytanie.Mam 16 lat i ciekawi mnie w jakim wieku mięśnie u mężczyzn są w pełni ukształtowane,rozwinięte?


to też pytanie na które nie ma jednozcznacznej odpowiedzi. To kwestia mocno indywidualna połączona z odpowiednim treningiem,żywieniem itd
możesz sobie zerknąć np w jakim wieku zawodowi kulturyści osiagali najlepsze sylwetki(zakładajac ze ich szczytem były zwyciestwa na mr Olympia).
Np Schwarzenegger czy Haney w latach 25-30
Yates gdy był w wieku 30-35lat
Coleman gdy miał 35-40 lat
a obecny "dominator", Heath pierwsze zwycięstwo zaliczył mając 32 lata zwycięża do dziś, a było to 6/7 lat temu.


A myślisz że bez jakiejś specjalnej diety tylko jedząć regularnie posiłki co 2-3h można budować mięśnie?Bo ja mam taki punkt widzenia (nie wiem czy jest on prawidłowy) że jeśli będę dźwigał coraz większe ciężary to mięśnie będą rosły bo będą musiały się przystosować do większej pracy.Np. meżczyźni na budowie nie mają jakiejś specjalnej diety ale ciężko pracując mięsnie budują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem z cwiczeniami

Następny temat

Domowe sposoby treningu

WHEY premium