SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to przestępstwo? (Produkty na diecie redukcyjnej)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wątpię abyś miał w pasie tyle ile piszesz albo zdjęcie zniekształca rzeczywistość.
W sumie nie wiem czy redukcja jest tutaj dobrym pomysłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Mierzyłem centymetr pod pępkiem, wyszło 93,5, także zdjęcie wyszczupla :) Wydaje mi się, że zredukowałem już wszędzie oprócz boczków i dolnej części brzucha- tam ewidentnie siedzi dużo fatu. W sumie w miesiąc w pasie zjechałem 2,5 cm, także chyba nieźle. Myślę,że pociągnę jeszcze tą redukcję z 4-6 tyg aż dojdę do fajnego bf i wchodzę na zero. Cel to fajna(lepsza niż rok temu) sylwetka w wakacje, także jeśli sposób na to jest tożsamy z zakończeniem redukcji jestem na tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie będziesz wyglądać jak cień człowieka pod koniec redukcji bowiem to już Twoja sprawa. Zadbaj o odpowiednie treningi siłowe

W tych czasach faceci gorzej przeżywają niż kobitki
Trochę tłuszczyku na boczkach im przeszkadza.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-11 10:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Dokładnie , teraz moda na placka . Kolego nie będziesz miał fajnej sylwetki bo nie masz miesni , skup się na treningu i buduj miesnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Zjechałem ze 114 kg, zredukowałem widocznie tłuszcz razem mięśniami. Moim celem będzie budowanie masy mięśniowej, ale najpierw chciałem dojść do jakiegoś 12-15% bf, ponoć maksymalna wartość przy jakiej budowanie ma sens. Wg mojej oceny porównania ze zdjęciami nie mam jeszcze takiego poziomu tkanki tłuszczowej. Trening siłowy robię dość dobry 3 razy w tygodniu (objętość wg mnie dopasowana do możliwości)+ interwały po treningu + basen 1-2 razy w tygodniu.

Ps. Chyba że to co zostało na dole brzucha to skóra

Hmm, poradzcie zatem co robić, wchodzić na zero, czy spróbować najpierw pozbyć się tłuszczu z dołu brzucha? Mogę wrzucić inne zdjęcia, może to pomoże w ocenie.


Zmieniony przez - worrmss w dniu 2018-03-11 13:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Wrzucam jeszcze dwa zdjęcia i proszę o radę: wchodzić na zero kaloryczne, czy próbować jeszcze spalić trochę tego tłuszczu z dołu brzucha i boczków? Wchodząc na masę przy takim bf będę w stanie budować dobrej jakości mięśnie?
Wypowiedzi kolegów zamieszały mi trochę, bo sądziłem, że muszę jeszcze sporo redukować akonto dobrego masowania.










Zmieniony przez - worrmss w dniu 2018-03-11 22:33:32

Zmieniony przez - worrmss w dniu 2018-03-11 22:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Jak wejdziesz na czysta mase to na brzuchu ci sie duzo nie nazbiera, a laczac to z rozbudowaniem klaty i lap brzuch sie wpasuje.


Ogolnie kolego dudee nie odbierz tego co napisze jako atak czy cos, po prostu rzucilo mi sie to w oczy bo widze juz bodajze 3 raz jak zle uzywasz zwrotu "bowiem" w swoich wypowiedziach. To czasami moze calkowicie zmienic kontekst wypowiedzi. Niech nikt tylko nie odbiera tego jako atak :d na pewno prawidlowy zwrot w wypowiedzi rozwieje wielu ludziom watpliwosci:p tyle.





Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-03-11 22:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Pociągnę jeszcze redukcję przez dwa tygodnie, a potem zacznę dodawać po 100 kcal na tydzień szukając zera. Zacznę zmniejszać intetwały i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Waga 85 kg, wzrost 186

Podział:
białko 180 g
Tłuszcze 100 g
Węgle reszta

Bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ogólnie jakiego celu byś nie wybrał, to po prostu trzeba lat treningów i będzie dużo lepiej. Byle cały czasu dążyć do zmian, trzymać się diety i treningów siłowych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Witajcie,

Mineły kolejne dwa tygodnie, a wraz z nimi nadszedł koniec redukcji. W stosunku do poprzednich dwóch tygodni:
Waga -1,2 kg
Pas -1,5 cm

Podsumowując całą redukcje trwającą 6 miesięcy zrzuciłem 30 kg, obwodów nie mierzyłem na starcie, ale kosmos :) Szło bardzo dobrze, nie chodziłem głodny (jak pokazywałem ludziom zdjęcia ile jem nie wierzyli,że chudne tyle jedząc), zaro napadów na słodkie, kilka mądrych cheatów w burgerowni, jeden tygodniowy zastój w okolicach Bożego Narodzenia, ogólnie tak to można się odchudzać ;)

Obecnie planuję dodając co tydzień 100 kcal odszukać zero kaloryczne i utrzymywać je prze dwa miesiące probując rekompozycji.

Planuję zmienić trening z Push/Pull na Góra/Dół i robić dwie góry i jeden dół w tygodniu (stary plan już mi się znudził,w końcu coś nowego.) Priorytetem dla mnie będzie rozrost najszerszego grzbietu, barków, klaty, wtedy skóra powinna się troszkę naciągnąć, sylwetka poprawić. (Z efektów wizualnych redukcji nie jestem zadowolony, no ale może zbyt dużo oczekiwałem).
Planuje nie robić interwałów/areobów, ale na siłowym dawać sobie mega wycisk. Po odszukaniu zera planuje dodać kreatyne do suplementacji, sprobować porotować węglowodanami w DT i DNT.

Na pewno urodzą się jakieś pytania, to będę atakował, wrzucę zdjęcia po miesiącu do oceny. Na wszelkie uwagi i sugestie w stosunku do mojego planu na rekomp jestem łasy :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na siłownię

Wiecej