SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Czy to przestępstwo? (Produkty na diecie redukcyjnej)

Wysłana -
Jaki spadek na wadze ? W lustrze jak zaobserwowałes zmiany ?
Obwody rownież nalezy mierzyć o określonej porze
Wysłana -
Pomiary zawsze robie w niedziele rano, po toalecie, także wyniki powinny być wiarygodne.

W lustrze bez zmian, chociaż to 3600 kcal to dla mnie już dużo i wydaje mi się, że tyje Generalnie wg mnie mięśnie robią się twardsze, jeśli można tak powiedzieć, wizualnie minimalna zmiana na plus. Sporo ludzi mówi mi jednak, że wyglądam o niebo lepiej niż na redukcji.

Zacząłem w połowie kwietnia dodawać kalorie, chciałem do końca czerwca masować i potem spowrotem na redukcje, ale w miesiąc nie przybrałem nic na wadze, nie doszło mi nigdzie nawet centymetra.

Zmieniony przez - worrmss w dniu 5/13/2018 10:12:14 AM
Wysłana -
Skoro sylwetka się polepsza to nic tylko się cieszyć :)
Wysłana -
Ale to są ledwo zauważalne zmiany, mega marne. Na redukcji cisnąłem jak przecinak do lepszej sylwetki, była motywacja, były efekty szło super. Obecnie kręcę się miejscu. Trening dalej mam 3 razy w tygodniu, cisnę na nim na maksa zazwyczaj, ale juz dieta dużo słabiej, to kiełbaska z grila, to 50 gram chipsów, to piweczko, to burgerek, wszysyko niby z umiarem, wliczone w bilans, ale wcześniej tego nie było.

Zaczekam jeszcze tydzień, jak nie to podbije do 4kkcal. Teoretycznie jestem 4 tygodnie na dodatnim bilansie kalorycznym, chyba powiniennbyć jakiś postęp w takim czasie?
Wysłana -
Warto nadmienić, że proces rozbudowy muskulatury jest naprawdę powolny, związane jest to m.in z wydajnością aparatu enzymatycznego. Jeśli nie wchodzisz na towar, czego nie polecam to musisz zrozumieć, że to nie jest sprint, tylko maraton.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-14 20:25:13
Wysłana -
Redukcja z reguły wychodzi lepiej, ponieważ estetyka sylwetki zdecydowanie się poprawia, a w czasie budowania masy niestety jest odwrotnie i kilka cm w obwodach nie daje tutaj wyglądu na plus.
Wysłana -
Zgadza sie, niekiedy zdarza sie tak, że stajemy ,,więksi'' ale kosztem estetyki sylwetki.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-15 11:57:52
Strona 12 z 12
Dodaj odpowiedź