SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to przestępstwo? (Produkty na diecie redukcyjnej)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Jaki spadek na wadze ? W lustrze jak zaobserwowałes zmiany ?
Obwody rownież nalezy mierzyć o określonej porze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Pomiary zawsze robie w niedziele rano, po toalecie, także wyniki powinny być wiarygodne.

W lustrze bez zmian, chociaż to 3600 kcal to dla mnie już dużo i wydaje mi się, że tyje Generalnie wg mnie mięśnie robią się twardsze, jeśli można tak powiedzieć, wizualnie minimalna zmiana na plus. Sporo ludzi mówi mi jednak, że wyglądam o niebo lepiej niż na redukcji.

Zacząłem w połowie kwietnia dodawać kalorie, chciałem do końca czerwca masować i potem spowrotem na redukcje, ale w miesiąc nie przybrałem nic na wadze, nie doszło mi nigdzie nawet centymetra.





Zmieniony przez - worrmss w dniu 5/13/2018 10:12:14 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro sylwetka się polepsza to nic tylko się cieszyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Ale to są ledwo zauważalne zmiany, mega marne. Na redukcji cisnąłem jak przecinak do lepszej sylwetki, była motywacja, były efekty szło super. Obecnie kręcę się miejscu. Trening dalej mam 3 razy w tygodniu, cisnę na nim na maksa zazwyczaj, ale juz dieta dużo słabiej, to kiełbaska z grila, to 50 gram chipsów, to piweczko, to burgerek, wszysyko niby z umiarem, wliczone w bilans, ale wcześniej tego nie było.

Zaczekam jeszcze tydzień, jak nie to podbije do 4kkcal. Teoretycznie jestem 4 tygodnie na dodatnim bilansie kalorycznym, chyba powiniennbyć jakiś postęp w takim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warto nadmienić, że proces rozbudowy muskulatury jest naprawdę powolny, związane jest to m.in z wydajnością aparatu enzymatycznego. Jeśli nie wchodzisz na towar, czego nie polecam to musisz zrozumieć, że to nie jest sprint, tylko maraton.




Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-14 20:25:13
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Redukcja z reguły wychodzi lepiej, ponieważ estetyka sylwetki zdecydowanie się poprawia, a w czasie budowania masy niestety jest odwrotnie i kilka cm w obwodach nie daje tutaj wyglądu na plus.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza sie, niekiedy zdarza sie tak, że stajemy ,,więksi'' ale kosztem estetyki sylwetki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-15 11:57:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na siłownię

Wiecej