SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to już nie przesada

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1051
Witam,
Mam do Was pytanko czy nie za dużo wziąłem sobie na bary, czy po prostu to da jakieś efekty, ponieważ jestem na studiach mocno związanych ze sportem (Fizjoterapia) i mamy mnóstwo wf-u (basen 1,5h i 3h wf-u) a dodatkowo zapisałem się na ściankę wspinaczkową i mam zamiar chodzić na nią raz w tygodniu ale żeby tego było mało kupiłem karnet na siłownie bo było promo, co dało motywacje bo od dawna chciałem na nią chodzić :D.
I moje pytanie kieruje do Was czy to da jakieś efekty jeśli chodzi o przybranie na masie oraz budowanie sylwetki na czym mi zależy, ponieważ waże 70kg przy 177cm, więc tak dodatkowych 5-8kg by mi nie przeszkadzało. :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Obiady jem maks 2-3 razy od pon do piątku, w inne dni wynika to głównie z późnego wracania do domu.


kwestia umowna jak to nazwiemy obiad posilek itp jak pozostałe wyglądają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj, wszystko OK, jednak musisz uwzglednic wydatki energetyczne w sumie dobowej kalorii, tak aby pokryc ilosc energii wydatkowanej z ta, jaka masz zamiar spozyc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Wszystko zależy od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie im większa aktywność tym więcej kalorii będziesz musiał spożywać żeby utrzymać bilans kaloryczny na plus który jest konieczny do robienia masy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1051
myślicie ze 3000-3500 kcal bedzie okej dla mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
no pomiedzy 3000 a 3500 jest z lekka roznica:) wiec zacznij od mniejszego pulapu i podbijaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie to dość spora różnica , i zacznij od bezpieczniejszej mniejszej ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a jak obecnie sie odzywiasz?
ile kcal dziennie spozywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1051
fast-foodów nie spożywam, sporadycznie, ale też niczego sobie nie odmawiam, generalnie to nie liczę na razie tych kcale ale myśle ze coś 2000 do maks 2500 :( niestety jest tak ze jako student codziennie nie jem obiadów, czasami po prostu zapomnę coś kupić na drugie sniadanie albo zaśpię na pierwsze :(. I tak się zastanawiam jak mądrze to wymyśleć zeby było dobrze i przede wszystkim regularnie, nawykowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kamiloz987
niestety jest tak ze jako student codziennie nie jem obiadów


chcesz powiedzieć ze nie zjesz normalnego posiłku w ciagu dnai , czego pelnowartosciowego na cieplo itp. ?
z czego to wynika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kamiloz987
fast-foodów nie spożywam, sporadycznie, ale też niczego sobie nie odmawiam, generalnie to nie liczę na razie tych kcale ale myśle ze coś 2000 do maks 2500 :( niestety jest tak ze jako student codziennie nie jem obiadów, czasami po prostu zapomnę coś kupić na drugie sniadanie albo zaśpię na pierwsze :(. I tak się zastanawiam jak mądrze to wymyśleć zeby było dobrze i przede wszystkim regularnie, nawykowo.


kwestia mobilizacji do robienia zakupów i poświęcania czasu w kuchni do przygotowywania posiłków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

Pytania na przyszłość.

WHEY premium