SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to już gino ? ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238
Cześć, mam 18 lat po paru miesiącach odstawienia czuje się jak p***a,depresja, załatwienie czegoś wymagania ode mnie wiele stresu i wk***iam się,, staję na zawołanie.
W dodatku prawy sutek jest tak jakby trochę wypukły i twardszy. Jak mocniej przycisnę to pobolewa nie czuję grudki po prostu jest twardszy, ale jestem d****em. Mam to już z rok. *dodam że ten sutek zawsze coś odp*****lał w okresie dojrzewania typu grudka pod sutem. Dlatego sram się że coś w hormonach się poj**ało.

Brałem universal sterol complex przez 2 tygodnie 6/4 razy dziennie przez dwa tygodnie nagle kontuzja i rzuciłem to. Jakieś pół roku później wróciłem do tego brałem też około 2 tygodni i jakieś zatrucie, szkoła ch** strzelił.

Czytałem że mam brać cynk ;P Albo po prostu czekać. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Masz problemy udaj się do specjalisty . Jeżeli chcesz wykluczyć gino musisz zrobić badania hormonalne i usg . Suplement tutaj nie miał wiekszego znaczenia , poprostu jesteś w okresie dojrzewania i dlatego takie problemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238
1 porcja (6 tabletek) zawiera
- Białko - 2 g
- Calcium - 200 mg
- Magnez - 100 mg
- Potas - 99 mg
- Mexican Wild Yam - 1 g
- Smilax Officinalis - 1 g
- Muina Puama - 1 g
- Gotu Kola - 515 mg
- Boron - 3 mg
- Gamma Oryzanol - 500 mg
- Fucosterol - 8 mg
- Beta Sitosterol - 7,7 mg
- Campesterol - 3,4 mg
- Stigmasterol - 1,9 mg
- Mixed Sterol - 10 mg
- Bee Pollen - 1 g
- Guarana - 500 mg
- Oriental Ginseng - 100 mg
- Cytochromac - 100 mg
- Dimethyglucine - 100 mg
- Inozine - 100 mg
- Royal Jelly - 30 mg
- Cola Nitida - 25 mg
- Linoleic Acid - 1 g
- Oleic Acid - 698 mg
- Palmitic Acid - 263 mg
- Linlenic Acid - 14 mg
- Stearic Acid - 56 mg
- Lignocenic Acid - - 14 mg
- Beheric Acid - 6 mg
- Myristic Acid - 5 mg
- Octacosanol - 1,7 mg
- RNA - 60 mg
- DNA - 30 mg
- Cayenne - 100 mg
- Alfalfa - 100 mg
- Dandelion - 100 mg
- Garlic - 100 mg
- Yellow Dock - 100 mg
- Licorice - 100 mg
- Hops - 100 mg
- Milk Thistle - 10 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak myślisz że coś z hormonami to po prostu zrób badania

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
witaj, samo zastosownaie steroli roslinnych niewiele da, jezeli problem jest natury hormonalnej.
wrzuc zdjecie sylwetki, to podpowiemy, czy faktycznie problem jest realny, czy sobie cos wkrecasz.

druga sprawa, to konieczna kontrola hormonow, prolaktyna, estro, progesteron i test wolny, aby mozna bylo ocenic co tak naprawde sie z toba dzieje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
warto zapoznać się z tematem zbiorczym o gino z działu zdrowie , sporo masz w nim informacji
https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_cz._4-t1054202.html


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 28/08/2017 13:06:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć?

Następny temat

Czy Tamoxifen może powodować tycie?

WHEY premium