SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest naprawde MOZLIWE :)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Yoo chcialem zapoznac sie z waszym zdaniem :) na ten temat
Mam qmpla teraz ponad 40 lat :) Spotykam go bardzo czesto na silowni , ZAWSZE mowil ZE NIGDY nie BRAL KOKSOW itp ...
wzrost ok 170 , waga ok 98- 90 , bic ok 43-45 ...takie wymiary ma teraz ...
Kiedys zapytalem go ile maxymalnie Cisnal na plaskiej w gore (oczywiscie na czysto bo podobno nigdy w zyciu nic nie bral :) otrzymalem odp ze 200kg
tyle bylo to bardzo dawno temu i wazyl wtedy lekko ponad 100 :)
Czy to mozliwe Wycisnac na CZYSTO 200 kg ??
hmm wiem ze w trojboju silowym sa lepsze rezultaty , ale Tez wiadomo ze czesto zawodnicy sa szprycowani tak , ze w testach nic nie widac ...
Natomiast wracajac do MOjego kolegi to jestem bardzo ciekawy czy to naprawde mozliwe te 200 kg ?? gdzies kiedys czytalem ze podobno DAWNO DAWNO temu Kiedy nie bylo jeszcze sterydow ktos cisnal 180 KG ale to bylo 90 lat temu :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 521
pewnie można wycisnąć 200 kg / w leżeniu na ławce/ bez koksu ale wpierw trzeba znależć jednego człowieka w naszym pięknym kraju, który rozpocznie treningi w siłowni,nie skala sie niedozwolonym wspomaganiem i będzie trenował, trenował, trenował, trenował, trenował........... a potem zobaczymy.
I to będzie ten pierwszy facet, genetycznie uwarunkowany,/ nie będzie twierdził 'mnie nie złapali' a za Nim nowoczesne metody treningowe, żywieniowe, wspomagania dozwolonego, nowoczesna odnowa i opieka lekarska...........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.musze ci powiedziec ze ja w to wierze wszystko jest do zrobienia jak sie tego chce.w dzisiejszych czasach bardzo popularny zrobil sie doping i ludzie ktorzy to biora czesto nie wierza w naturalne rekordy.ja wierze poniewaz podam wam przyklad chlopaka ktory wyciska bez koksu 220 kg na plaskiej lawie i startuje w zawodach a w specjalnej koszulce wyciska 250 kg.i ja w to wierze bo znam go od urodzenia i razem trenujemy .to porostu trzeba miec w genach taka sile i trzeba umiec ja wykorzystac.mozecie mi nie wierzyc ale to juz Wasza sprawa.bez koksu tez mozna dojsc daleko i miec wieksza satysfakcje ze zrobilo sie to na czysto.
pozdrawiam wszystkich siłaczy

"mów zawsze to co chcesz powiedzieć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jest to niemozliwe. Bez dopingu nie dochodzi sie do takich wynikow. Niech Ci twoj kolega kitu nie zalewa.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
hmmm w sumie kolega 666 moze miec RACJE !!! zna sie na tym jak malo kto na SFD! trzeba przyznac Jednak stwierdzenie ze nie dochodzi sie do czegos takiego na SUCHO wg.mnie jest nieco blednym okresleniem , moze podam glupi przyklad , ale w Krakowie , w roku 1999 chodzilem sporadycznie na pewna silownie gdzie URZEDOWAL , "JAN CUBER" weteran! Zawsze Twierdzono ze nigdy nie BRAL ! kontrole itp ... Jednak Czlowiek ten na moich oczach CISNAL w gore 210 kg , i dalbym sobie glowe uciac ze mogly podniesc jeszcze troche wiecej ,,, Wiadomo ze nie kazdy uwierzy ze NIc nie bral ...
JA jednak jakos Wierze ... I tu na zakonczenie nasuwa mi sie stwierdzenie
ze JAN CUBER to bez watpienia jedna z NAJSILNIEJSZYCH postaci NA SWIECIE !!! wiadomo LAta robia swoje! OStatecznie zastanawia mnie jedno JAKIE SA WIEC GRANICE CZLOWIEKA ? wiadomo jedni maja LEPSZA GENETYKE inni GORSZA , ale JAKI jest TEN MAX przynajmniej w wyciskaniu na plaskiej
TEGO PEWNIE NIGDY SIE NIE DOWIEMY - rozni ludzie , rozne opinie , rozne tolerancje , NAWET kiedy ktos nas ZAPEWNI ze jest czysty zawsze zostana podejrzenia itp . ja to TAK widze , a JAK WY ??

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja sam nie wiem co o tym sądzić, nie biore sterydów i mam zero siły hehe więc wiem jak to jest bez tych "udogodnień" i osobiście nie znam nikogo kto by tyle wyciskał bez wspomagania się sterydami... ale wszystko jest możliwe więc nie oceniajmy tego na "tak" lub "nie" tymbardziej że tylko Strongmen zna go osobiście...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To jest możliwe. Ale potrzeba fenomenalnych waronkow genetycznych.
Pare przykladow (nie wiem na ile sa wiarygodne, ale nie zakladam ze kazdy klamie ) : Jan Cuber podobno najciezsze co zarzucil sobie to kreatyna, a jego rekord to chyba 210 kg
Czytalem tez ostatnio wywiad z Wieslawem Krukiem - rekordzista polski w wyciskaniu (275 kg), - twierdzi ze jest czysty (z reszta nawet jesli nie jest to z takimi warunkami osiagnal by wynik zblizony do 200kg bez sterydowo - tak mysle )

raV rulz the world
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
S-f tylko mniej science a 99% fiction o panu Kruku,z całym szacunkiem dla pana Kruka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Co nie zmienia faktu ze moglby podniesc kolo 200 kg bez sterydow.
U mnie na silowni jest gosc (juz ponad 40 latek), ktory cisnal max 165 okolo - co do wspomagania - to nigdy nie stosowal nawet zadnych odzywek ani suplementow (myslal ze kreatyna jest bardzo szkoldliwa).
Ten wynik nie jest zdaje sie jego rekordem gdyz pare lat wczesniej byl silniejszy.
Btw. klatke cwiczy 3 razy w tygodniu

raV rulz the world
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
A mnie sie przypomina Wywiad jaki udzielil PUDZIANOWSKI po MS Ktos Go zapytal CZY uzywal STERYDOW stwierdzil ze " STERYDY ?? NIEEEE KREATYNKA NAJWYZEJ I dodal TRZEBA MIEC DOBRA GENETYKE hehe ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A co mial powiedziec?
Dla obeznanych w temacie stosowanie sterydow w sporcie jakim jest strongman jest oczywiste. Ale dla np. takiej pani z "Rozmow w toku" to bylby swietny material na program. I po co takie cos? Tylko by ogladalnosc spadla .
A w sumie to ta z "Rozmow w toku" by tego nie wziela bo to ta sama stacja ale kto inny pewnie tak.

raV rulz the world
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
666 startowales kiedys w zawodach?a co do tych wynikow to ja wierze.ale jak juz mowilem kazdy ma swoje zdanie na ten temat.
pozdrawiam

"mów zawsze to co chcesz powiedzieć"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Manfred Hoeberl

WHEY premium