SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Czy to jest eferdyna czy pseudoeferdyna?

Temat przeniesiony z 'Odżywki i suplementy' przez: TomQ-MAG
Wysłana -
Witam, z góry przepraszam jeśli pytanie jest niestosowne ale czytam Was od dawna i wiem że znacie odpowiedź na moje pytanie.
Tylko ten dział przyszedł mi do głowy,choć wiem że to nie suplement. Chciałam kupić efedrynę, otrzymałam takie pudełeczko. Nazwa nazwą a w składzie pseudoefedryna? Jak to jest co to w końcu jest? Pogubiłam się , farmaceuta nie jestem, ale wygląda na to że to nie to czego oczekiwałam.
Jeśli uznacie że na to pytanie powinnam zostać bez odpowiedzi to proszę skasować post.
Dzięki

Nazwa: EPHEDRINE SULFATE USP
Skład:Guaifenesin 380 mg, Psweudoephedrine HCl 60 mg
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tu masz opis co to jest pseudoefedryna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pseudoefedryna

W gripxie chyba nawet jest czy innych lekach na przeziebienie
Wysłana -
Dziękuję anubis84 za odpowiedź, jednakże ja nie pytam co to jest tylko czy to co posiadam jest efedryną czy pseudoefedryną bo nazwa i skład jakoby jest ze sobą sprzeczny i mam wątpliwości poprostu co to jest.
to ze pseudoefedrynę znajdę w lekach na katar to doskonale wiem...
Wysłana -
To co posiadasz to pseudo efedryna niestety
Wysłana -
teoretycznie wzór efedryny i pseudoefedryny jest taki sam jak już powinno być napisane ephedrine HCL, zerknij sobie np na efedryne od kaizena jak jest opakowanie opisane itp.
Wysłana -
Syntetyczny analog pseudo efedryny , stosując czysta efedrynę jest większa moc w porównaniu do pseudo stosowanej np w lekach na przeziębienie
Wysłana -
Prawdziwa efka tylko injekcyjnie czy oprócz T5 ( nie czuć zbytnio ) działa coś jeszcze sprawdzonego na rynku ?
Wysłana -
No dobrze...
Teraz mniej więcej to rozumiem.
Czyli zostałam wpuszczona w kanał tak?
Chciałam efedrynę a dostałam pseudo..
Chciałam to stosować w zestawieniu z cofeiną, aspiryną i l karnityną tak jak w wielu wątkach jest to przedstawione (ECA lub ECA+L)
To teraz pytanie mogę stosować to co otrzymałam i liczyć na podobne efekty czy o kant nosa z takim schematem jesli mam pseudo??

Dodam, że na siłowni jestem stałym bywalcem od roku (wczesniej inne aktywności dwie ciąże itp), treningi głównie na wolnych ciężarach i aeroby wszystko ok 4-5x/tyg
Dieta redukcyjna obecnie na 1640 kcl
Waga 68kg i wzrost 164cm
Stan z przed roku 81kg i do tej pory wszystko osiągnęłam naturalnie bez wspomagania, jednak pozostał tłuszczyk podskórny którego tak łatwo juz nie daje rady ruszyć D+T więc sięgam po coś co mi pomoże po prostu.
Oczywiście z głową na karku chce to zrobić więc wolę się upewnić ze wszystkim a widzę że tu otwarcie o tym rozmawiacie.
Dzięki za odp i sorry trochę się rozpisałam :P
Wysłana -
przeciez masz napisane
"Psweudoephedrine HCl 60 mg"
Wysłana -
Skoro już masz to stosuj w takim zestawie jak napisalas . Jeżeli nie bedzie widocznych efektów to wtedy pomyślisz nad zmiana
Wysłana -
Pseudoefedryna jest nic nie warta
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź