SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest eferdyna czy pseudoeferdyna?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
elegancko koleżanko , ładny progres tylko tak 3maj , efka już może lecieć .Ile masz wzrostu?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
164cm waga obecnie 68kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
na oko ile tego fatu tam może siedzieć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Kalorii trochę mało masz , jaki rozkład makro w diecie? Jakie treningi ? Jak często? Robiłaś diet breaki podczas redukcji?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
25%

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
Mało bo nie szło,więc zredukowałysmy o kolejne 100kcl, ogólnie dieta rozpisana przez dietetyczkę, cheat meal raz w tygodniu. Nie mam pojecia ile makro itp?
Wody teraz pije ile wlezie i nie chce mi sie jeść przez to cięzko mi dobijac do tych kalorii
Mało robie aerobów bo nie przepadam :P
Trenuje od 3 do 5 razy w tyg od 10 miechów bez wyjątków plus rower basen spacery po 10km ale tego nie wliczam jakos szczegolnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
czyli tak jak myslałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
teraz właczyłam cardio sumiennie
Czyli moj plan treningowy wyglada tak
ok 3 razy w tyg najpierw cardio godzina zajęcia fotness plus pozniej ok godzina na wolnych cięzarach i machinach :P
4 i 5 trening to rower ok 30-35 km w niełatwym terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
I masz rację, aeroby to zło dzwigać trzeba


Zmieniony przez - acidm w dniu 6/15/2018 10:55:40 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Cheaty są absolutnie zbędne,i powodują bałagan w diecie , jednym cheatem można zje*** caly tygodniowy progres... diet breaki były robione?Dział odżywianie się kłania.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wczasy a doping

Następny temat

Mini cut T3 i rzadka krew

WHEY premium