SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to gino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koledzy pomozcie!
Zajdel ogolnie 90 takletek metki w okolo 5 tygodni.
Po odstawieniu metki pojawilo mi sie opuchniecie, a dokladniej zauwazylem, z prawym sutekiem zaczyna byc cos nie tak i odstawilem metke (ale wydaj mi sie ze opuchniecia jeszcze nie bylo). Bralem jeszcze z metka pod koniec ZMA domowej roboty. Moze to przyczynilo sie do tego? Mam to cholerstwo juz ze 5 dni. Ale nie mialem, zadnych obiaw jak przy gino. Nie bolalalo mnie nic, ani nie czulem swedzenia itp. Nie czuje zadnej kulki pod sutkami (przynajmniej tak mi sie wydaje), tylko na okolo sutka tam w srodku tak jakby cos troche opuchlo. Nie jest to duzo ale jak sie przyjrzec to opuchlizne widac. Ma to juz okolo 4 - 5 dni. Czy to juz na pozno na stosowanie clomidu?
Qr*a juz nie wiem co mi jest. Jutro moge miec clomid 20 tabletek. a dopiero za tydzien nolvadex(10 tabletek).
Czy ten clomid pomoze na to opuchniecie?

Prosze o szybka odpowiedz.

PS. Jak brac clomid w takim wydadku? I ile i kiedy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Juz mi sie nawet nie chce pisac na ten temat. Doradzalismy ci juz chyba wszyscy jakis tydzien temu zebys sie wybral do lekarza. Nie wiem czy ci przepisze Nlove. Moze stwierdzi ze z twoimi sutkami nic nie jest tylko cos ci sie ubzduralo. Fakt faktem ze zabierasz sie za to za pozno. I ten temat wyczerpalismy w zupelnosci

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zazycie Clomidu mija sie tu kompletnie z celem. Tylko Nolve stary chociaz nie wiem czy nie za pozno. A jak wogole juz tak dlugo musisz czekac to chyba lepiej wybrac sie do lekarza i mu wszystko wytlumaczyc bo potem moze pomoc ci tylko zabieg.

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mam powiedziec lekarce, ze bralem metke. hmmm...
No nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej chyba to niz zabieg. I to zalezy jeszcze w jakim miescie mieszkasz, bo jezeli w jakims malym miasteczku to tez bym nie poszedl ale jak w duzym to wal smialo.

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Idz do endokrynolog prywatnie, za kase to nie bedzie wnikal, jesli zapyta to mozesz sklamac ze brales prohormony, ale po co? Im wiecej bedzie lekarz wiedzial tym lepiej chyba.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile kosztuje wizyta?
A jak nie pojde to mi sie to powiekszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Ja nie jestem lekarzem, moze Ci sie nie powiekszy, ale samo pewnie tez nie zmaleje. Wizyta to pewnie od 50zl w gore. Jakbym mial Ci doradzic to idz do lekarza, masz 23 lata to czego sie boisz? Lekarz potraktuje Cie jako doroslego, rodzica nie powie, a napewno cos doradzi.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie mi sie nie powieksza. Ale zmalec tez nie zmalało!
Wezme te 20 tabl. clomidu i jak nie zejdzie to ide do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze sie ktos jeszcze wypowie! Mial ktos takie objawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
u mnie goscie biorą na to tamoxifen , cos tam pomaga ale i tak to kwestia czasu ,po paru miechach opuchlizna sama ci zejdzie....

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze jakis moderator sie wypowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skutki uboczne - lekko przesadzone ???

Następny temat

Co to jest GANABOLAN ?

Wiecej