SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobre białko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75948 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754371
Warto zwrócić uwagę, czy jest dodatek glicyny, tauryny, kreatyny. Nie zmienia to faktu, że kupić można WPC dużo taniej.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Skład białka jak skład nic tam ciekawego nie widać, białko jak białko, zależy jeszcze jakie proporcje białka, bo to jest blend 4 frakcji.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a ja tak z troszkę innej beczki, oczywiście to Twoja sprawa i Twój wybór, ale zamiast kupować wynalazki i to za horrendalne kwoty (30 funtów za 900g ? ) nie lepiej kupić coś sprawdzonego, przebadanego i stosowanego przez tysiące (delikatnie mówiąc) osób? zawsze mnie dziwiło, czemu ludzie się skłaniają ku ładnym opakowaniom firm nikomu nieznanych
Twoje pytanie było inne, ale poważnie rozważyłbym zmianę decyzji, poniżej kilka propozycji
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPC_Delicious_Protein-opis38276.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Wpc_protein_plus-opis3653.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Jest promocja w tym momencie za dwie takie 900 g puchy 30 funtów stąd moje pytanie , w innym wypadku nie wydałbym tyle pieniędzy za jedno opakowanie ;) więc jeszcze się zastanowię nad wyborem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Czy mogę pić samo białko od razu po przebudzeniu , bez żadnych węgli w postaci owocu i dopiero po godzinie czy dwóch zjeść pełnowartościowy posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mozesz tylko w jakim celu taki zabieg? ps. holland&barret najdrozszy sklep na swiecie, marza x1000, unikaj

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Pytam ponieważ wstaję o 6 rano do pracy a pierwszą przerwę mam o 9:20 15 min i dopiero wtedy jem mój pierwszy posiłek więc dlatego dobrze by było wypić szejka białkowego żeby dostarczyć szybko aminokwasów. Chyba że masz inny pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Zmieniony przez - głodziu22 w dniu 2018-05-09 18:28:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mozesz tak zrobic, nic nie stoi na przeszkodzie. mozesz rowniez zjesc sniadanie przed wyjsciem z pracy, ale skoro go nie jesz to domyslam sie, ze masz z nim problem, w sensie brak apetytu - mozesz sprobowac sniadanie w formie plynnej na zasadzie jakiegos szejka. rowniez opcja nr 3 to przeczekac do tej przerwy.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Rozumiem a samego białka nie mogę wypić , jeżeli chodzi o te śniadanie w płynnej postaci to co masz na myśli dokładnie co powinno się w nim znaleźć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75948 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754371
Rób jak masz ochotę. Skoro wiesz, że od 9 w posilkach nie dostarczysz wystarczającej ilości białka, to pij odżywkę. Ja bym na pewno dostarczył i wolał zaczą jedzenie w pracy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz i suplementy do niego

Następny temat

Kreatyna i ćwiczenia

WHEY premium