SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Czy to co robie nie przekracza normy i nie przesadzam ??

Wysłana -
Witam, mam mianowicie parę stosunkowo nie trudnych pytań dla ludzi którzy dłuższy czas ćwiczą. Teraz może napisze ile razy w tygodniu ćwiczę 5 razy w tygodniu ale robię to w sposób taki np; że odpoczywam tylko 2 razy w tygodniu i nie są to dni koło siebie tylko np poniedziałek i piątek i praktycznie wykonuje ćwiczenia na daną partie mięśni i wychodzi mi np klatka w 1 dzień a potem wypada na 3 nieraz na 4 dzień, tak samo inne partie mięśniowe mają czas na regeneracje 3 do 4 dni, i tu mam swoje pierwsze pytanie czy mogę tak ćwiczyć przecież każda partia mięśniowa jaką ćwiczę ma czas na regeneracje?? Drugie moje pytanie czy mogę jeszcze ćwiczyć 6 dzień np nogi i by wychodziło mi że nogi będę miały przerwę do następnego ćwiczenia praktycznie 7 dni i dodam że nie przychodzę po siłowni jakiś że dochodzę do domu i już nie mam sił na nic a moje treningi są bardzo intensywne nie oszczędzam się na siłowni ale lubię ćwiczyć i nie przeszkadza mi ćwiczenie ale czy nie obciążam swojego organizmu czy może teraz jest dobrze a za jakiś czas się wypale a i dodam że mój staż to około roku czasu . Dzięki za pomocne rady Damian
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
poczytaj podwieszone i wszystko zrozumiesz
Wysłana -
Wszystkie partie co 3-4 dni a nogi co 7 dziwne, jak już co to ułóż sobie np push pull 2 x w tygodniu. 2 6 dni to się zajedziesz

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-03-12 14:32:36
Wysłana -
nie wiem może dla Ciebie to dziwne ale jak ćwiczysz przypuszczalnie bo nie będę rozpisywał swojego treningu 1 dzień klata , 2 dzien biceps, 3 dzien plecy to wypada na 3 dzień znów klatka a nie raz ma przerwę jednodniową 2 razy w tygodniu to wypada że na 4 dzień wskakuje klata a powiedzmy że jak będę cwiczył raz w tygodniu nogi to chyba oczywiste jest że nie będę ćwiczył nóg w niedziele a w poniedziałek znów nogi tylko np w piątek nogi i następny znów nogi
Wysłana -
nie wiem może dla Ciebie to dziwne ale jak ćwiczysz przypuszczalnie bo nie będę rozpisywał swojego treningu 1 dzień klata , 2 dzien biceps, 3 dzien plecy to wypada na 3 dzień znów klatka a nie raz ma przerwę jednodniową 2 razy w tygodniu to wypada że na 4 dzień wskakuje klata a powiedzmy że jak będę cwiczył raz w tygodniu nogi to chyba oczywiste jest że nie będę ćwiczył nóg w niedziele a w poniedziałek znów nogi tylko np w piątek nogi i następny znów nogi
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html --> Zapraszam do działu i lektury Najważniejszych tematów w dziale.
Po przeczytaniu, zdobyciu wiedzy nie będzie Pan miał już żadnych pytań
Wysłana -
Słabym pomysłem jest trenowanie jednej małej partii, biceps czy triceps.
Wysłana -
może zakończmy ten temat, bo widzę że Pan wyżej zna się tyle na siłowni co koleś z piwnicy po sterydach i nie potrafi sensownie doradzić być może to nie jego dziedzina. Dziękuje zamykam temat
Wysłana -
To po jakiego zakładasz, każdy się spodziewa jednej odpowiedzi aby komuś przytaknąć tak jest dobrze, jesteś zaj**isty, a tu jest rozczarowanie bo niektórzy mają inne wizje.
Wysłana -
Rozpisz ten cudowny plan z dokładnym podziałem na ćwiczenia i serie. Jak jednego dnia skatujesz sam triceps a np na drugi robisz barki czy klatkę to nie wyciągniesz nic z tego treningu bo triceps moze byc styrany.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź