SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Czy to co robie mozna pod Montiego podciagnac..

Wysłana -
..czy ni huhu?? Dzis jadlam tak:
aeroby (60 min.)
sniadanie: muesli (30g) + mleko 0%
2 sniad: kanapka z pelnoziarn. pieczywa z serem zoltym (chudym) i pomidorem +kawka
obiad: jakies 40 g piersi z qraka + salata +herbatka
podwieczorek: pol puszki tunczyka + plaster piersi z indyka
kolacja: muesli (jakies 50g :/) +2 jogurty 1% tł.

ok. 22:00 -bedzie silowka przez jakies 20-30 min. i aeroby jakas godzine

co o tym myslicie?
Bo malo tluszczu jem i staram sie nie laczyc go z weglowodanami jak juz, a tych chyba za duzo wcinam :(( ?? ..no to muesli 2 razy dziennie chociazby, przesada nie??

a w ogole, bo z tych tabel to niewiele mozna odczytac- moglby ktos wyliczyc ile zezarlam kalorii i w jakich proporcjach tł/biala/wegli -merci wielkie dla tego kogos i Sog :>>

pozdroo

chce przypakowac!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pakowac....
obstawiam kiedy zlamiesz diete .....
3 lub 4 dnia......

za malo bialka
wszsytkiego generalnie za malo....
musli jedz na poczatku dnia a nie na koniec....

a co do Montiego to nie wiem bo sie nie znam

------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

Zmieniony przez - verona w dniu 2003-05-22 19:56:20
Wysłana -
a wałek! ;) To juz moj 5 dzien na tej dietce i nie zamierzam przestawac conajmniej przez najblizszy tydzien. Jak zwykle rada od "milej" kolezanki -specki (?) w stylu:" ehh..zle jest, ale nie powiem ci co i jak, bo i tak nie zrozumiesz, a ja taka madra..." -sorki stara, ale taki ton maja Twoje posty zazwyczaj..wiec moze, jesli rzeczywiscie Cie tak zalamuje to moze..nie wiem, znajdz sobie cos ciekawszego do roboty i nie odpowiadaj po prostu na moje "durne" pytania. No bez urazy, ale tak sie zazwyczaj robi, jak uwaza sie kogos za glupka- czytaj: mozesz mnie ignorowac NIE OBRAZE sie

Czekam na konstruktywna krytyke pozostalych forumowiczow

pozdro

chce przypakowac!
Wysłana -
Hahahahahahahahaha Nie moge.......

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
Wysłana -
heheheeh

no to gratuluje jak to juz 5 dzien

ja od razu mowie ze bym nie wytrzymala

Konstruktywna krytyka byla:
za malo jesz
co w konsekwencji moze doprowadzic do spowolnienia metabolizmu i efektu jojo przy odstapieniu od diety

A "taka madra" to ja niestety jeszcze nie jestem - moze kiedys bede - jak sie podszkole
Obrazac sie nie obrazam - bo to tylko forum dyskusyjne - a nie prawdziwe zycie i ciezko byloby komus bylo naprawde mnie dotknac przez net

JAk wroce (ide po wode) i bede pameitac to policze Ci te kalorie

------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj
Wysłana -
Pakowac - Ty załamoojesz nas wszystkich Popatrz, ile jooż razy specjaliści z Odżywiania i Fitnessu proobowali Tobie jakoś doradzić - dając linki, rozpisoojąc plany żywieniowe, ileś tam razy tłoomacząc...Niestety - nic sobie z tego nie bierzesz... Uwierz - nikt nie chce dla Ciebie tutaj źle - jednak daj też coś od siebie (teraz przede wszystkim 'trochę' kultury i szacunku dla Veronki)!

BTW

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.
Wysłana -
yh...kolejna "rada" spod znaku tych konstruktywnych od kolegi tym razem, wize..
nic no chyba- no comments po prostu

pozdroo

chce przypakowac!
Wysłana -
Ja już obiecałem że w sprawach Twoich diet wypowiadać się nie będę dopóki będą one ignorować wszystkie rady i zasady - niniejszym słowa dotrzymuję i nie komentuję

Niemniej jednak pisz jak Ci idzie, może przecierasz nieprzetarte szlaki i odkryjesz coś godnego żywieniowego Nobla

Niezmiennie życzę Ci powodzenia!

PS. Dla ułatwienia, tu jest wszystko o Montim :

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=32949

Pozdrawiam, Tyka.

*** Utyłem w Fitnessie ***

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2003-05-22 20:17:59
Wysłana -
Grasik : czy ty masz jakis czujnik abo magnes..nie wiem, pod skorom wszczepiony i mnie napastujesz przez to czy jak?? ..no rece to mi opadajom :/ wsiedliscie coponiektorzy na mnie jak stado sepu i co zadaje pytanie to to same osoby wchodza na posta po to tylko zeby wkleic "super-hiciarsie" emotikonki (buzki) albo prowokowac pyskowki ze mna jakies.. Ludzie!! Ja sie tyko grzecznie pytam: wiem- tysiace linkow tu macie i pewnie takie pyt. jak moje nie raz juz tu byly, ale no ..nie dajmy sie zwariowac-chyba nie wierzycie,ze jestem w stanie wszystko na tym forum przeczytac, a zadaje raczej KONKRETNE pytania i takich odpowiedzi oczekuje. Np. jem to i to- no i ktos twierdzi,ze zle , no i dobra-nie twierdze,ze wiem co dla mnie dobre na tym etapie przynajmniej najlepiej na swiecie.. tylko czlowieku: to powiedz: powinnas zmienic na to i na to, bo cos tam i cos tam...a nie: "to je be" "zalamka" itp.. Przeciez chyba nie o to chodzi na tym forum,zeby bluzgac po sobie, hm..??

Teraz: jezeli kogos urazilam (verona to do Ciebie gl. czesc skierowana)to jest mi przykro i glupio i za to przepraszam, ale no...troszq mnie Twoj komentarz z rownowagi wyprowadzil, bo to nie pierwsza Twoja wypowiedz tego typu..

dalej licze, ze ktos mi odpowie w koncu...ehs

pozdroo

chce przypakowac!
Wysłana -
no kuźwa nie wytrzymam wczoraj nikosi pisałas ze dzis bedzie Twoj 3 dzien a ona chyba Ci odpowiedziała ze to najgorszy w przetrwaniu dla niej, wiec powiedz mi jakim cudem mozesz byc dzis na 5 dniu? 40g piersi na obiad ) no to full
Jedno pocieszajace Kochanie musze przyznac ze coraz lepiej Ci idzie z dobieraniem składnikow ..moze za dwa lata pojmiesz podstawowe zasady..
a jedna podstawowa to nie żrec ww prostych! na redukcji..szczegolnie jak sie ma naprawde niewiele do stracenia..na wadze..
na dzis wbijamy pakowac do głowy...zadnych ww prostych szczegolnnie cukrów..
a sniadanie jutrzejsze ma byc urozmaicone w tłuszcze tez i wynosic jakies 400 kcl
jutro dostaniesz nastepna.. po odpowiednim sniadaniu.. i nie pisz moze byc tak?? tylko tak było!

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina
Wysłana -
blomdina: dzieki, zwlaszcza za ostatni akapit Twojej wypowiedzi, tylko hm..sek w tym,ze ja chyba tak do konca to pewna nie jestem czy muesli to wegle proste som?? No wiem,ze za duzo ich zjadam-raz dziennie to max. i wezme to pod uwage. a co do tych tluszczy to mnie nie przekonasz raczej bo zjadam tak z 10 g dziennie i widze redukcje tego z ud wiec nie bede eksperymentowac tutaj..
Tyka: alez ja zawsze z mila uwaga wczytuje sie w Twoje rady, bez kitu . pamietam nawet,ze podawales mi jakies proporcje tylko...na Boga! -juz nie pierwszy raz to powtorze: proporcje to jedno, a umiejetnosc dobrania odpowiednich skladnikow z calej gory roznorodnych propozycji posilkow, tak zeby sie to wszystko swietnie zgadzalo to drugie. no mam z tym problem jak widac, dlatego..zgaduje w zasadzie, kieruje sie imtuicja powiedzmy no...ktorej ,jak widac, nie mam chyba..
:(

pozdroo

chce przypakowac!
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź