SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tluszcz podczas wyoskiej temp. ulega zmniejszeniu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1259
czesc
mam takie pytanie jak w temacie np.
robie sobie tzw. grzanke z serem :D- (chleb + ser zapieczony w takim tosteropodobnym czyms . Czy tluszcz ulega spaleniu podczas takiego ogrzewania ? czy jest to zdrowe ? Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
yyy albo nie rozumiem pytania.
Chodzi Ci o to czy będzie mniej tłuszczu w serze? I czy można opierać diete na takich grzankach?

Wiec nie będzie mniej.
A te grzanki to jeśli z razowca ujdą

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
nic ci to nie da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1259
dokladnie chodzi mi o to czy mozna to jesc i czy sie nie zatluszcza czlowiek takim "szitem" :)

zawsze na sniadanie wpierdzielam mleko + platki, 2 takowe grzanki z serem + sok :) a po 40 minutach od zjedzenia tego mam trening :)
po treningu pije bialko + jem bananca
potem obiad (ziemniaki + surowka + mieso rozne
po jakims czasie jogurt
po nastepnym jakims czasie kolacja (najczesciej kanapki ;))
na noc znowu bialko + herbatka z mniodem i cytryna :)

nie wyliczam dokladnych kalorii. czy moze cos takiego byc dla "nie profesjonalisty", cwiczacego dla przyjemnosci, chcacego przytyc w miesniach ? :)

Zmieniony przez - mac_0004 w dniu 2006-07-29 00:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
imo wyczuć organizm może doświadczone człowiek, który wiele diet miał za sobą

z tego co napisałeś to sądze ( tak pi razy drzwi ), że za mało kcal jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ustalenie diety to pierwszy krok do tego żeby zmaksymalizować efekty treningowe bez wspomagaczy

Jeżeli nie zależy Ci specjalnie na rozmiarach, tudzież nie obchodzi Cię czy masz 15 czy 20% bodyfatu to faktycznie żadna dieta Ci nie potrzebna

Jeżeli jednak tak jak mówisz chcesz "przytyć w mięśniach" a nie chce Ci się trzymac/liczyć diety to sugerowałbym spożywac w każdym z pięciu-sześciu posiłków ok 30g białka i 2-3x tyle węglowodanów złożonych, do tego warzywa, wyeliminować zbędne transfatty acids i cośtam może osiągniesz

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2006-07-29 09:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
khaine i zdrowe tłuszcze do tego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy i ich zalecane dawkowanie

Następny temat

Dieta na schudniecie i przypakowanie>Prosba o ulozenie< :(

WHEY premium