SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ten trening jest ok na górę? Co jeszcze dorzucić i co na nogi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776893
Bo tak na prawdę na początek 4 ćwiczenia wystarczą nie trzeba więcej. Na nich buduje się progres i bazę siłową masową.

Martwy angażuje całe ciało to ćwiczenie globalne jeśli możesz to go wykonuj.

Chodzi o to żeby ktoś nauczył Cię bazy ćwiczeń rozpiętek jest masa rodzajów i wersji. Ważne żeby martwy ciąg, przysiad, drążek, wiosło, wl była żyleta.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Z tymi trenerami to niestety tak jest. Od biedy można nagrywać filmy i wstawiać na forum do oceny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1811
Byłem dzisiaj u fizjo i powiedział, że mogę robić absolutnie wszystko byle bym trzymał właściwą postawę, abym wzmacniał te plecy, a nie pogarszał przez źle wykonane ćwiczenie. Dorzucę do tego wzmacnianie prostownika pleców i będzie ideolo :)

Czyli ta baza absolutnie wystarcza i większa ilość ćwiczeń różnorodnych nie pomoże?

Na szczęście następnym razem jak do niego przyjadę to mój fizjo pójdzie ze mną i sprawdzi czy trzymam odpowiednią postawę przy tym. Niestety trochę do niego mam, bo 400 km ;) (przeprowadziłem się, ale obawiam się zaufać innemu, bo dopiero ten mnie prawidłowo zdiagnozował i jest na prawdę dobry i spoko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776893
Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Zostaw sobie podstawowe ćwiczenia i co najważniejsze nie szalej na początek z ciężarami. Zbuduj podstawy siły i masy pilnując techniki bo ona dla Ciebie jest najważniejsza żebyś wyrobił sobie prawidłowe nawyki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Teraz tylko pozostalo opanować poprawną technikę;)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie się do rekordów.

Wiecej