SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taki trening działa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Cześć! Ostatnio gadając z dziewczyną z dobrymi udami i dupą wszedłem na temat treningów. Mówiła, że ćwiczy w domu i wykonuj trening typu: 350 przysiadów 100 wykroków. Ja trochę zdziwiony, bo gdzie tyle powtórzeń. No, ale efekty miała. Myślałem, że taki trening pójdzie bardziej na wytrzymałość, albo nawet zacznie spalać mięśnie. Niech tkoś mi dokładnie wytłumaczy o co chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Tak już geny działają, zobacz ile dziewczyn ma dobra dupe i nogi w ogólnie trenując, ona widocznie jest jedną z nich a dodatkowo robi te 350 przysiadow, 100 wykroków i wydaje jej sie, że to poszło od tego. Według mnie taki trening o ile można to tak nazwać, nie działa, ponieważ przysiady robione tylko z masa swojego ciała nie są w stanie budować masy mięsniowej. Takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Dzialac działa na pewno lepiej niż nic nie robienie. Jeśli są to fajne poprawne siady I wykroki to uważam że mogą dac niezle popalić. + pewnie jakieś dodatkowe ćwiczenia na posladki u efekty są. W dodatku dość istotne jest czy osoba ta jest początkująca czy zaawansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
No teraz można by rzec, że zaawansowana. Prawdę mówiąc to geny i może trochę swojego zrobiły, ale kiedyś miała nogi dosłownie jak patyki, a teraz ma bardzo duże. I to są mięśnie, bo fatu za bardzo nie ma. Mnie to aż zdziwiło, że takie powtórzenia i miała wyniki. Zawsze myślałem, że za bardzo efektów nie będzie jak np 100 pompek.
Nie jest przypadkiem tak, że miesnie mogą ulegać zmniejszeniu poprzez zbyt dużo ilość ćwiczeń? Jak to w Końcu z treningiem tej dziewczyny jest? A co do tych przysiadów bez obciążenia, hmm nie byłbym taki pewny, bo jednak tacy kalistenicy robią zazwyczaj bez obciążenia a efekty jakieś tam mają niby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Sporo osób nigdy nie testowala takiego treningi ale mimo to mówią że nic ni3 daje bo tak mówią badania czy powszechna opinia. Spójrzmy na nogi kolarzy którzy dziennie potrafią jeździć po 200km jakie mają kopyta niektórzy I lydki (oczywiście trening to też osobną sprawa). Powiem więc na własnym przykładzie kiedyś powiedziałem sobie że będę robić 1500 pompek dziennie przez tydzien (6 dni mi się udało tylko). Ogólne odczucia: ból przez 3 tygodnie po skończeniu tego taki że nie miałem siły praktycznie robić nic co angazowalo barki. Po tym jak odpoczely mięśnie wzrost siły był wręcz niesamowity.
Przed tym mialem ogromny problem wejść z podporu do stania na rękach, A po tym treningu wchodziłem jakbym zwykłą pompek robił prawie. Tak więc według mnie daje taki trening efekty ponieważ sam sprawdziłem na sobie. Każdy też jesy inny I nie można wrzucić wszystkich do jednego worka


Zmieniony przez - youtubecn11 w dniu 2018-06-16 05:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
A może po prostu ma dobre predyspozycje i cokolwiek by nie zrobiła to pośladki i uda miałaby fajne. Niestety kobiety muszą trenować siłowo żeby wyglądać dobrze.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiem ile w tym prawdy musi miec dobra kondycje, bo zrobienie 350 siadów to nie ada wyczyn .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
I nie byłbym taki pewien czy to same mięśnie. Niektóre kobiety mają taki korzystny wzorzec odkładania się tkanki tłuszczowej.

Popatrz na kulturystki - mimo sporej masy mięśniowej nóg raczej nie mają takich kształtów jak dziewczyny w kategoriach bikini, które nie są tak odtłuszczone.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Najczęściej coś więcej siedzi na tych idach niż tylko mięśnie. Kobiety muszą mieć dość niski bf żeby top fajnie wyglądało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego - redukcja

Następny temat

Greasing and Groove

WHEY premium