SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taka dieta moze byc???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka opisze wam moja dietke poniewaz jest troche inna wsumie na mase ale bez przesady ( walka z brzuchem:P) wstaje o 8 rano biore kretke 8;30 pierwszy posilek 2-3 kawalki piersi z kurzaka opanierowane =okolo 300gr + czasem jakas rybka do tego salatka z dwoch ogorkow zielonych i pomidorow z 4 tam pieprz mniej sole bo niby wode powstrzymuje dobra odczekuje z godzinke ide na silke zaraz po powrocie zniej biore kretke odczekuje znof 30 min jem pol paczki ryzu do tego cala kostka twarogu chudego i caly jogort mieszane potem ide gdzies napole posciosac w kosza przychodze i zjadam ten sam posilek co mialem z rana czy tak moze byc....?wsumie to dietka na mase wiem ze malo ale chem wyrzezbic brzuch waze 67 a cm mam 177 z gory dziex


a ha duzo osob mowi jedz banana spoko ale przeciesz tam duzo bialka nie ma a zato weglowoadnow jest duzo a ja robie nisko ww dietke:)

bo kazdy jest tylko czlowiekiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ha i robki i piersi robie na oliwie;P

bo kazdy jest tylko czlowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Rozpisz to lepiej. Teraz ciezko sie polapac.
Gramatura i godziny.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EEEE pomozecie ?? :)

Następny temat

D I E T A

Wiecej