sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Czy tak faktycznie jest i teoretycznie jest to możliwe ?

Wysłana -
Nie wiedziałem gdzie to dac a że to bedzie pytanie odnośnie karate psotanowiłem dac tutaj. Jeżeli to jest w złym miejscu. Proszę to umieścic gdzie indziej

Oglądałem na filmach, ale takich typu fight quest i inne że w japonii uczniowie normalnie mieszkają z mistrzem w szkole. Troszkę poszukałem na ten temat. Porozmawiałem z osobami i co niektórzy twierdzą że podobno tak jest. Mieszkają pracują w róznych miejscach albo u samego mistrza i trenują.

Czy faktycznie tak jest ?? Co każdy tak może się zameldowac trenujący dany styl ?? Czy to byłoby możliwe nie wiem zamieszkac z mistrzem i pracowac dla niego ??

Prosze o szczere odpowiedzi bo to dla mnie bardzo ważne. Mam dziwną sytację i ktoś mi doradził żebym tak zrobił.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Współcześnie to są raczej kluby i szkoły w których się trenuje. Wyjątkiem może być Klasztor Shaolin w Chinach gdzie mnisi praktykujący buddyzm mieszkają tam i m.in. trenują chińskie sztuki walki. Kiedyś tak było, ale współcześnie to już chyba rzadko spotykane.
Wysłana -
TO W Chinach tak jest w niektórych szkołach że się mieszka i trenuje. Nigdzie indziej się tak nie trenuje
Wysłana -
W filmie fight quest o karate kyokushin tez taka sytuacje spotkalem. Jeden z tych 2 gosci normalnie mieszkal z innymi i z nimi trenowal. Tak wiem ze w chinach jest takie cos. Ale na kung fu sie nie znam.

Ehh. Wlasnie przylatuje nasz mistrz i myslalem ze z nim porozmawiam na ten temat
Wysłana -
To jest chyba uchidechi czy jakoś tak. Tylko to raczej w Japoni, albo gdzieś indziej, gdzie podchodzi się do tematu bardziej tradycyjnie. Poza tym by zostać takim uchidechi trzeba sobie na to zasłużyć. Jak jesteś najlepszym uczniem, w dojo gdzie naucza 8dan to możesz sobie o takim czymś pomażyć.
Wysłana -
Jest jeszcze szkola w chinach jak Sie nie myle. Tiger cos tam za odpowiednie wykupienie czlonkostwa mozesz tam mieszkac przez okreslony czas i trenowac. Jak chcialbys Link daj znac, postaram sie wtedy to odnalezc.
Wysłana -
Tylko to chyba drogo kosztuje. No i nie wiem czy trenujac karate mialbym mozliwosc trenowania kung fu od zera. Szkoda ze czegos takiego nie ma z karate
Wysłana -
W Polsce raczej się z tym nie spotkasz :)
Wysłana -
Wiem o tym
Wysłana -
Jak Popek trenował u Różala to podobno mieszkał też u niego , ale go zawiódł podczas walki z Pudzianem i już go nie chciał :D
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź